Vaprus pidi tunnistama FK Auda II paremust

You are currently viewing Vaprus pidi tunnistama FK Auda II paremust

Vapruse esindusmeeskond sõitis eile Lätti, et pidada maha järjekordne tugev sõprusmäng Läti Esiliiga mulluse 5. koha omaniku FK Auda duubelmeeskonnaga. Meie poisid pidid tunnistama leegionäridega täiendatud lõunanaabrite 1:3 paremust, kus Vapruse auvärava autoriks oli Jaak-Peeter Oja.

Oskar Lepik võtab mängu kokku järgnevalt: ma ei oska eilset mängu eriti hästi kirjeldada, aga minu arust ei olnud vastane meist kindlasti tugevam, sest me kaotasime ikkagi puhtalt oma eksimuste pärast. Esimest poolaega domineerisid rohkem vastased, sest kui palli saime, siis kiirustasime tihtipeale ette ründesse ning sealt tulid ka lihtsad pallikaotused. Teisel poolajal suutsime palli natukene rohkem juba hoida, aga siiski suurema osa ajast ajasime palli taga. Rünnakutel oli meil päris mitu head võimalust, millest ühe kasutas Jaak ära ja lõi meie ainsa värava.

Koosseis: Kallaste, Sabiin, Roosipuu, Milistver, Nikkel, A. Lepik, Laasma, Ilves, Veensalu, Aavamägi, Kaupmees, Saaremägi, O. Lepik, Oja.