Vapper loomingukonkurss!

Vapper loomingukonkurss!

PÄRNU JK VAPRUS KUTSUB!

„VAPPER LOOMINGUKONKURSS‟

Suur või väike, poiss või tüdruk, pereliige või fänn see üleskutse on just Sulle!

Seoses jätkuva eriolukorraga Eesti Vabariigis loodame südamest, et püsite kodudes ja arendate individuaalselt nii jalgpallioskusi kui ka hoiate meele positiivsena teiste huvitegevustega! Iseseisvatest treeningutest on meile juba palju jalkatrikke saadetud ja selles on teatavasti meie kubilised osavad!

Usume aga, et meie kogukonnas on palju talendikaid inimesi, kes lisaks jalgpalli mängimisele ka muude huvialadega tegelevad. Sellest tulenevalt kutsumegi teid osalema Pärnu JK Vapruse loomingukonkurssil!

Oled Sa hea joonistaja, laulja, luuletaja, tegeled fotograafia või tantsimisega, oskad hoopis mõnda muud spordiala või huviala jalgpalli kõrvalt, siis saada meile oma oskusest pilt või video ning saame kriisiolukorras paremini tuttavaks!

Lisa loomingule kindlasti oma nimi ja vanus ning lisainfo teose kohta (näiteks kes on joonistatud/meisterdatud pildil, kaua oled laulnud, kus õppisid tantsima) ning saada see karin@vaprus.ee !

Suurima hea meelega avaldame teie saadetud loomingulised teosed ka meie sotsiaalmeediakanalites ning leiame üheskoos sellest kriitilisest ajast positiivsust!

Vaid ühise võistkonnana suudame selle olukorra vapralt mööda saata ning vaid üheskoos #saamehakkama!