Treeningmängus võit Rakvere JK Tarvas vastu

You are currently viewing Treeningmängus võit Rakvere JK Tarvas vastu

Täna pidas Pärnu JK Vapruse esindusmeeskond oma järjekordse Taliturniiri kohtumise, kus seekord oli vastaseks eelmise aasta Premium liiga 10 koha võistkond Rakvere JK Tarvas. Kohtumise esimest poolaega domineerinud pärnakad said minna puhkama 3:0 eduseisul, kuid teisel poolajal lasti Rakverel üks värav tagasi lüüa. Meie poolt hoolitsesid skoori eest Magnus Villota (8. min) ning Kristen Saarts (16 min, 28 min) lisas omalt poolt kaks väravat.

Teisel poolajal tegid treenerid seitse vahetust ning pärast Karl Palatu vigastust mängiti mängu viimased 25 minutit arvulises vähemuses. Rakvere suutis küll ühe värava tagasi lüüa kuid lõppseis 3:1 meie kasuks on tõsiasi.

Koosseis: Vainu (73. Kallaste), Antsmaa (46. Lepik), Palatu, Villota (62. Roosipuu), Kanter, Vunk (46. Kaasik), Peetson (62. Laasma), Vihmoja, Veensalu (46. Ilves), Saarts, Hallmere (62. Vard)