Treener Rivo võtab 2013.a. kokku

Treener Rivo võtab 2013.a. kokku

2005.a grupp Pärnu

Treener Rivo:”Aasta võiks arengu koha pealt kokku võtta, kui sammu individualistlikult mängult meeskonna mängu peale. Poisid on hakanud mõtlema väljakul lisaks endale ka järjest rohkem kaaslasele. Võistluskogemust ammutasime osaledes EMV, Summer Cupil ja mitmetel saaliturniiridel. Peale hooaja lõppu toimus ühinemine treener Rain Põldme grupiga. Arvan, et liitumine on kulgenud sujuvalt ja probleemideta. Poisid on saanud üksteiselt õppida ja moodustavad  sõbraliku kollektiivi. Poisid on muutunud enesekindlamaks. Treeningutel pöörame järjest rohkem tähelepanu pühendumisele ehk keskendumisele konkreetsele harjutusele, mängu olukorrale või liigutusele.”

2006.a grupp Pärnu

Treener Rivo: “Tegemist grupiga, kus hetkel tasemete vahe suuresti erinev. Mitmed poisid alustasid alles jalgpalliga tegelemist. Hetkel rajaneb meie mäng veel paljuski individuaalsetele oskustele, aga on näha arengut meeskonna ja kaaslastega arvestamises.
Võistluskogemust ammutasime osaledes EMV 2005.a vanuseklassis, Summer Cupil ja mitmetel saaliturniiridel.”

2006/07 grupp Paikuse

Treener Rivo:”Tegemist peale 2 erandiga alles lasteaia poistega. Grupp suhteliselt ühtlane ja mitu aastat lasteaias koos trenni teinud. Aasta teises pooles võtsime osa paarist korralikumast turniirist, kus poistel avanes võimalus ennast tugevate vastastega proovile panna. Hetkel on grupi areng toimunud läbi iga mängija individuaalse arengu. Samas tegeleme ka aktiivselt jalgpalli kui meeskonna mängu rakendamise ja teadvustamisega. Grupp äärmiselt sõbralik ja kuigi poisid alles väikesed juba mitu aastat koos treeninud.
 
Kõikide gruppide juures olen üritanud kohelda kõiki võrdselt nii trennis,kui võistlusel. Kõikidel võistlustel oleme osalenud põhimõttel, et kõik saavad võrdselt mänguaega.

Lisaks on mul Paikuse lastaias 2 kõige väiksemate gruppi kes käivad Vapruse treeningutel ja teevad oma esimesi tutvusi jalgpalliga.