Treener Rivo Nõmme Kalju Pühapäevaliigas

Treener Rivo Nõmme Kalju Pühapäevaliigas

Treener Rivo osales 2005 Pärnu grupiga Tallinnas Nõmme Kalju korraldatud tugevatasemelisel Pühapäevaliiga turniiri etapil.

Treener Rivo: “Turniir toimus piirdega ümbritsetud väljakul, mis tähendas meie poistele täiesti uut kogemust pakkudes ääretult kiiret mängutempot ja võimalust mitmete “tänavajalgpalli” elementide kasutamiseks n: söödud portest.”

Tulemused: 1:3 FC Levadiaga, 2:10 Nõmme Kaljuga, 1:8 Nõmme Kalju II-ga, 2:6 FC Maardu ja 2:11 grupi ülekaaluka võitja FC Spartaga.

Treener jätkab: “Kokkuvõteks suutsime mängust õiget sotti saada alles viimaseks mänguks väga tugeva FC Spartaga ja kuigi seis seda ei näita suutsime siis kohati ka ise päris korralikult mängida.
Igatahes oli tegemist poistele uudse, kuid kindlasti ka arendava kogemusega. Nägime mida oskavad ja kuidas mängivad Eesti omavanuste tugevaimad võistkonnad. Võimaluse korral osaleme turniiril ka tulevikus.”

Turniiril osalesid: Andreas Niinemets, Ron Robert Pärg, Alex Laats, Madis Kutser, Urmas Astrik, Rait Tiitus, Tair Tiitus, Kauri Ots, Kristofer-Robin Soomets, Ranol Karotam, Erto Teterin, Henri Ausmaa ja Silver Tagu.

Foto: Taavi Arus(Internet)