Treener Rain ja 2004 poisid Uulus

Treener Rain ja 2004 poisid Uulus

Osalesime pühapäeval 2004 kahe tiimiga Uulus toimunud saalijalgpalli võistlustel.

Korraldajaks oli sel korral Pärnu JK Poseidon. Tegemist oli nö. Pärnu Meistrivõistlustega antud vanuseklassis, sest osalesid PJK tugevam ning nõrgem tiim, meie tiimid ning Poseidoni erineva tugevusega tiimid. Seega kõik Pärnu 2004 sündinud laste omavaheline mõõduvõtt. Meie klubi tugevama tiimi liikmed said kaela pronksmedalid, nõrgema tasemega tiim saavutas viienda koha.

Enim rõõmu pakkusid täna 2004 II tiimi poisid. Võitlusvaim, juhtivate mängijate viimase aja hea arengut arvestades löödud väravad ning nauditav mäng tegid elu platsil raskeks pea kõikidele osalenud tiimidele. Põnevaim lahing peeti maha 2004 I tiimi poistega, kus alles sisuliselt viimasel sekundil lubati endale lüüa mängu ainus värav- kuid napi kaotuse korvas mängu ajal üksteise valjuhäälne toetamine ning eneseusu paranemine- kõik on jalgpallis võimalik!

Tiimi põhiväravavaht, Morten on vigastatud- varuväravavahid tegid igati korraliku tööpäeva, kuid siiski löödi mõnes mängus meile liialt lihtsaid väravaid, millised Morten oleks ehk suutnud ära hoida.

Tiimi kaitsemängijad võitlesid vapralt, ründajad lõid väravaid ning tekitasid ohtlikke olukordi. Võistkonna võitlusvaim oli kõrge. Viimase poole aasta jooksul on selle tiimiga toimunud märkimisväärne muutus paremuse poole, seda näitas ja tõestas ka tänane võistluspäev.

2004 I tiimi poistel olid hõbemedalid käeulatuses. See libises käest otsustavas mängus, milles põrusid meie mõlemad väravavahid- ja seda ühes ja samas mängus!! Seda juhtub harva.
Arthur püüdis lausa kahel korral sülle oma mängija poolt söödetud palli- järgnenud vabalöögist löödi meile üks värav. Võistkonna põhiväravavaht Erik sai selles õnnetus mängus kirja lausa 2 omaväravat- mõlemad nurgalöögist meie väravavahi põrkest võrku! Vedas alt nii valmisolek kui ka õige positsioon. Loodan, et mõlemad poisid tegid ära 2 viga, milliseid nad oma (loodetavasti) pika karjääri jooksul enam kordagi ei tee! Nende sõnadega lohutasin ma ka täna mõlemat väravavahti.

Turniiri võitjale näitasime küll kergelt hambaid- kaitsev taktika töötas esimese vahetuse puhul hästi. Kuid teine vahetus ei suutnud mängu tempoga kaasa minna ning lubati endale lüüa kiirelt 3 vastuseta väravat. Tulemuseks turniiri hilisematelt võitjatelt kaotus 1:4! Väga soliidse mängupäeva tegi Romet Lepiku, võistkonna kapten. Julge ning otsustav tegutsemine platsil, enesekindlus ning külm närv. Väga tubli!

Meie tiimi andekaim, Sven, otsustas täna nii mõnegi mängu saatuse. PJK II tiimi vastu panin poisi uuesti mängu seisul 0:0, kui mängu lõpuni oli jäänud 34 sekundit. Pärast 10 sekundit platsil viibimist tulistas Sven palli vastase värava alumisse nurka ja võitsime 1:0!

Kiire, kuid korralik tööpäev. Poisid jäid rahule, mängud olid võitluslikud!

Vapralt edasi!
Treener Rain