Tere tulemast, Tori Timber OÜ!

You are currently viewing Tere tulemast, Tori Timber OÜ!

Klubi tegemistele on 2024. aastaks õla alla pannud kohalik suurtoetaja Tori Timber OÜ, kelle logo hakkab kaunistama klubi esindusmeeskonna numbrialust osa.

Tori Timber juhatuse liige Reigo Orm: „Otsustasime toetada Pärnu JK Vapruse tegemisi, kuna meile väga meeldib kuidas klubi on üles ehitanud väga tugeva süsteemi, alustades lastest kuni Pärnu esindusmeeskonnani. Organisatsiooni struktuur annab suurepärased võimalused kõikidele Pärnumaa lastele jalgpallist osa saamiseks. Suurtoetajana soovime klubi esindusmeeskonda näha mängimas Premium liiga esikolmikus. Kindlasti peab pingutama kogu klubi, et jalgpall oleks Pärnumaal pildil ja mängude ajal rahvas staadionil. Kutsume teisigi kohalikke ettevõtteid üles piirkonna spordi eestvedajaid toetama, et anda läbi spordi midagi tagasi kohalikule kogukonnale. Kõik koos suudame rohkem!“

Pärnu JK Vaprus tegevjuht Karin Lipstuhl: „Pärnu JK Vaprusel on väga hea meel alustada koostööd kohaliku ja eduka suurettevõttega, kelle toetus annab meile klubina hoogu juurde ning aitab meie klubi toimimises ja esindusmeeskonna sportlikus edus loodetavasti suuresti kaasa!“

Tori Timber OÜ on Eesti puidukaubandus ettevõte, mis asutati 2007. aastal. Oma tegevusvaldkonnas ollakse üks suuremaid puiduturundusettevõtteid Balti riikides. Ettevõtte peakontor asub Eestis ning tütarettevõte Lätis. Ettevõttele kuulub kokku 3 kontorit ja 4 ladu, kus töötab 22 oma ala spetsialisti. Ettevõtte tugevusteks peavad juhatuseliikmed Reigo ja Roald Orm suuri kogemusi puidutööstuse valdkonnas, tugevat meeskonda ja laia rahvusvahelist kliendibaasi. Ettevõtte juhatuse liikmed on oma pojad usaldanud jalgpallihariduse- ja oskuste omandamiseks just meie klubi treeningutele.

Pärnu JK Vaprus on Pärnumaa suurim spordiklubi, osaledes 2024. aastal Eesti Meistrivõistlustel erinevates vanuseklasside 27 võistkonnaga.