Tere tulemast, Tactical Foodpack!

You are currently viewing Tere tulemast, Tactical Foodpack!

Esindusmeeskonna toitumisharjumusi asub parandama Tactical Foodpack, kes tagab meeskonnale kiire ja energiarikka mängujärgse toidukorra koduteele võõrsilmängudelt.

Tactical Foodpacki ärikommunikatsioonijuht Marek Tiits: „Tippspordi ja liikumisharrastuste toetamine ei ole Tactical Foodpacki jaoks midagi uut, oleme seda teinud aastaid ning teeme ka edaspidi. Meil on hea meel pakkuda oma tooteid ka Pärnu Vapruse jalgpalliklubi meestele ja personalile, et nad saaksid pärast raskeid mängupäevi taastada oma energiavarud mitmekülgse, maitsva ja looduslikult puhta toiduga. Meile meeldib väga, et Vapruse jalgpalliklubi ja Tactical Foodpacki seovad ühised väärtused nagu austus, koostöö ja loovus. Soovime Pärnu Vapratele Karudele edu, võite ja suuri publikunumbreid algaval jalgpallihooajal! Võidelge, võidelge ja pidage alati meeles: the only easy day was yesterday!

Pärnu JK Vapruse tegevjuht Karin Lipstuhl: „On hea meel teavitada Vapruse kogukonda järjekordse koostööpartneri lisandumisest meie klubiperre. Hooajaks valmistumisel toitumisnõustajaga konsulteerides leidsime, et esindusmeeskonna mängujärgne toitumine võistlushooajal vajab mugavamaks ja kvaliteetsemaks muutmist, parandamaks meeskonna sooritusvõimet ning olemaks ühtlasi eeskujuks klubi noorsportlastele. Tactical Foodpacki abil saame tagada mängijatele suure energiasisaldusega kiired ja mugavad toidukorrad edu saavutamiseks palliplatsil ning optimaalseks taastumiseks raske pingutuse järel.“

Tactical Foodpack on 2017. aastal Viljandis asutatud ettevõte, mis toodab ja turustab külmkuivatustehnoloogia abil valmistatud kauasäilivaid, ülikõrge toiteväärtusega ning läbinisti naturaalseid toite, mida on ääretult lihtne valmistada – lisada tuleb vaid kuum vesi. Külmkuivatustehnoloogia tagab toidu värske väljanägemise ning suurepärase maitse, mis ei jää alla kodus valmistatud toitudele. Tactical Foodpacki tooted on tänaseks tuntud üle kogu Euroopa ja kõrgelt hinnatud eri riikide armeede, aga ka matkajate, purjetajate, kestvusspordi harrastajate ja lihtsalt looduses liikuda armastavate inimeste seas. Möödunud aastal avas ettevõte oma tootmis- ja jaotuskeskuse Saksamaal. Tactical Foodpacki mitmekülgse menüüga saab tutvuda aadressil tacticalfoodpack.com.

Kõikidele Vapratele Karudele kehtib koostöö alguse puhul 26. veebruarist kuni 3. märtsini tacticalfoodpack.com e-poe ostukorvis sooduskoodi TaktikalineKaru2024 kasutamisel allahindlus -20% kõigilt tavahinnaga toodetelt. Edaspidi jääb sama koodiga kehtima -10% soodustus.

Häid tulemusi palliplatsil, mõnusaid hetki maitsva toidu seltsis ning kiiret taastumist kõikidele meie sõpradele 2024 jalgpalliaastal!