Tere tulemast, Gerli Israel!

Tere tulemast, Gerli Israel!

Esindusnaiskonnaga liitub 27-aastane koondislane Gerli Israel, kes varasemalt on pallinud nii Eesti, Bulgaaria, Itaalia kui ka Kreeka liigades.

Peatreener Anastasija Shcherbachenia: “Hea meel, et naiskonna ründeliini asub tugevdama uus mängija. Gerli on kiire ja tehniline mängija, kellel on meie jaoks abistavaid kogemusi nii Eestis kui välismaal mängimisest.”

Gerli Israel: “Peale Kreekast Eestisse naasmist liitusin kohe Keila JK meeskonna treeningutega ent otsustasime koos peatreener Mark Kolkiga, et minu arengu huvides tuleks liituda meistriliiga naiskonnaga ning ühiselt otsustasime Vapruse kasuks. Isiklikus plaanis on peamiseks eesmärgiks lüüa palju väravaid ning kohaneda täielikult enda uue positsiooniga äärepoolikus, mida olen nüüdseks pool aastat mänginud. Loodan aidata kasvatada naiskonna võitude saldot ning kindlasti tahame neljandalt positsioonilt kõrgemale tõusta! Olen naiskonnaga treeninud nüüd mõnda aega ning usun, et olen hästi kohanenud. Naised on väga toredad ja sisekliima väga hea.“

Esimese mängu meie särgis teeb Gerli juba homme, kui naised sõidavad 10. vooruks külla Põlva FC Lootose naiskonnale. Mängu avavile kõlab kell 19.00 Põlva Lootospargis.