Perepäev 2021 oli meeldejääv!

Perepäev 2021 oli meeldejääv!

Eile, 22. augustil, kell 11.00 kogunesid meie klubilised, sõbrad ja tuttavad Pärnu Rannastaadioni harjutusväljakule, et üheskoos vahvalt aega veeta. Meie sõpru lõbustasid Batuudimaailma ägedad batuudid, toimusid erinevad osavusvõistlused täpsuslöökidest teatevõistlusteni, esindusmeeskonna peatreener Taavi Midenbritt vaatas jalgpalliväljakul oma pilguga üle tulevased jalgpallistaarid ning kõhtu täitsid soojad ja magusad pannkoogid.

Foto: Svetlana Tšižova

Ühtlasi kogusime lahkete annetajate toel Pärnu koduta loomade varjupaiga toetuseks 520€ ning heategijate seas toimus ka sel aastal Vapruse aiagrilli loos, mille oli oma meisterlike käte ja sooja südamega valmistanud meie kahe klubilise lapsevanem Tarmo Koikson. Suurima osalusega Vapruse treeninggrupiks ning rändkarika ja APOLLO kino külastuse võitjateks nimetati sel aastal aga Marie Saare U13 vanuseklassi tüdrukud.

Foto: Tarmo Tõnismann

Täname südamest kõiki, kes neil keerukatel aegadel oma rõõmsa meeleolu ja suure naeratusega meiega perepäeva veetma tulid ning siiras tänu ka Eesti Jalgpalli Liidule, Coolbetile, Pärnu Keskusele, Statka Restole ja Poisi Einele, kes toetasid auhindadega meie heategevuslikku õnneloosi varjupaiga toetuseks!

Kohtumiseni järgmisel aastal!