Pärnu Vapruse peatoetajaks sai Coolbet

Pärnu Vapruse peatoetajaks sai Coolbet

Coolbet turundusjuht Ervin Järvlepp kommenteeris uut koostööd: “Pärnu Vapruse ajalugu on enam kui 100 aastat pikk. 1890 loodi Pärnu Karskusselts Vaprus, ligi 20 aastat hiljem alustati organiseeritud sporditegevuse korraldamisega. Liikudes ajas tänapäeva, jõudis kaasaegne Pärnu Vaprus jalgpalli Meistriliigasse 2006. aastal, kus püsiti 2009. aastani. Viimased aastad on tugevalt panustatud noortetööle ning alates käesolevast hooajast on klubi tagasi jõudnud Premium Liigasse.

Coolbet’il on väga hea meel toetada Pärnu Vaprust, kelle näol on tegemist väga sihikindla meeskonnaga. Nad on tegemas tugevat tagasitulekut ning me loodame, et Coolbet’i toetus annab meeskonnale indu juurde. Kuna mängijad usuvad endasse, usub ka Team Coolbet neist igaühesse.”

Karl Palatu Pärnu Vaprsusest lisas enda poolt “On rõõm leida toetaja, kelle eesmärgid ühtivad klubi omadega. Oleme koostöö osas optimistlikud ning teeme omalt poolt kõik, et aidata Pärnu Vapruse noormängijaid oma jalgpalli eesmärkide saavutamisel ning unistuste täitmisel. Niisiis, tervitame oma mänguvormil ka teist karu!”