Laupäevasel suurmängul kogume annetusi vähiravifondile “Kingitud elu”

Laupäevasel suurmängul kogume annetusi vähiravifondile “Kingitud elu”

Laupäeval 13. mail kell 19:00 Pärnu Rannastaadionil toimuva Premium liiga 11 vooru kohtumise Pärnu JK Vapruse ning Viljandi JK Tulevik vahel kogutakse annetusi vähiravfondile “Kingitud elu”! Lisaks oma meeskonnale toetad staadionile tulles ka vähihaigeid, sest iga kohale tulnud pealtvaataja kohta annetab meie peasponsor Coolbet selle pileti maksumuse vähiravifondile “Kingitud elu”!

Mõte särgile lisada Vähiravifond “Kingitud elu” ei tulnud juhuslikult. Keegi ei ole kaitstud selle haiguse eest ning ilmselt teab iga eestlane kedagi, kes on vähiga võidelnud. Nii on see puudutanud ka meie klubiliikmete lähedasi.
Vähiravifondi särgile lisamisega loodame suunata inimesi mõtlema sellele, et meie kõigi võimuses on kedagi aidata, teha midagi ära meie oma inimeste jaoks. Jah, ravimit me ei leiuta, kuid ravimite jaoks annetada me saame. Pole saladus, et haigekassa ei kata kõiki ravikulusid ning et teinekord võib tõhus ravivõimalus olla hoopis väljaspool Eestit. On ilmselge, et paranemislootuse nimel kasutatakse igat võimalikku varianti ning siinkohal saavadki kaasmaalased ise üksteist aidata.
Meie soovime tõsta inimeste teadlikkust vähiravisse panustamise osas, sest meie võimuses on kinkida kellelegi juurde elupäevi.

“Sellel väga erilisel jalgpallimatšil saavad palluritest kõige otsesemas mõttes heategijad, kelle iga värav kingib kellelegi abivajajale elupäevi. Samuti on heategija igaüks tribüünil, sest tema eest teeb Coolbet annetuse vähihaigetele. Kirsiks tordil on staadionil toimuv heategevuslik oksjon, kus müüme muu hulgas Ragnar Klavani autogrammiga FC Liverpooli särgi,” ütleb vähiravifondi “Kingitud elu” juhataja Toivo Tänavsuu.

Coolbeti turundusjuht Ervin Järvlepp: “Meil oli väga hea meel kui Pärnu Vaprus jagas meiega mõtet korraldada heategevuslik mäng, mille tulu läheb vähiravifondile “Kingitud Elu”. Minu isiklik nägemus ühtib Coolbet’i omaga, et iga inimese kohustus on anda ühiskonnale midagi tagasi. Seda üritame ka meie teha ning eesoleval mängul on meie jaoks natuke sügavam eesmärk kui rahaline toetus. Meie soov on kaasata sellesse ka Pärnu elanikke (ja mitte ainult!) ning tõsta teadlikkust heategevuse tähtsusest. Ühtse grupina on inimesed suutelised saavutama kõrgeid eesmärke. Seda ka laupäevases mängus. Ainuüksi kohale tulles on igaüks juba head teinud. Sissepääs on küll tasuta, kuid iga pealtvaataja kohta läheb mängupileti suuruses toetussumma vähiravifondile. Coolbet toetab, tule toeta Sina ka!”