Klubi uueks kogukonnajuhiks on Rocco Mõtt!

You are currently viewing Klubi uueks kogukonnajuhiks on Rocco Mõtt!

Eesti Jalgpalli Liidu poolt 2019. aastal ellu kutsutud kogukonnajuhtide projekti eesmärk on kasvatada pealtvaatajate arvu läbi järjepideva ja läbimõeldud suhtluse kogukonnaga, kuhu kuuluvad klubis treenivad noored, lapsevanemad, spordihuvilised, piirkonnas elavad inimesed ja tegutsevad koolid, asutused ja organisatsioonid.

Tegevjuht Karin Lipstuhl: “Tugeva konkurentsi ja põnevate vestluste järel on mul hea meel tervitada kogukonnajuhi ametikohal Roccot. Rocco on rõõmsameelne, abivalmis ja aktiivne noor ning eelnevad aastad mängijana tulevad kindlasti uues ametis kasuks, et viia Vapruse kogukond ja fänlus järgmisele tasemele. Toetan ja aitan Roccot oma teadmiste ja kogemuste näol ning soovin edu ja häid ideid uuel väljakutsel!”

Rocco Mõtt: “Vaprus ja jalgpall on olnud lahutamatu osa minu elust. Tunnen väga palju emotsioone hetkel ja tegelikult on raske neid kõiki kirja panna, kuid nendest kõige rohkem kerkib esile suur ootusärevus ja tänulikkus selle võimaluse eest. Vaprus on minu jaoks kui mu suur teine pere, kellele olen alati tahtnud endast maksimumi tagasi anda nii mängijana, kui ka nüüd edaspidi kogukonnajuhina. Kuigi kurbusega pean tõdema, et esindusmeeskonna ja Premium liiga tasemel mängimine lõppeb, siis tunnen suurt rõõmu sellest, et saan panustada klubi ja kogukonna arengusse uue, huvitava ja veel otsesema nurga alt.”

Möödunud nelja aasta jooksul on klubi esindusmeeskonna kodumänge külastanud üle 26 000 pealtvaataja, noorpallureid treenib klubis üle 550, oleme külastanud treeninggruppe, koole ja lasteaedu, korraldanud erinevaid klubisiseseid üritusi nagu näiteks perepäev, lastevanemate jalgpalliturniir ja jõulupidu ning toetanud erinevaid heategevuslikke organisatsioone nagu näiteks Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskus, Pärnu Koduta Loomade Varjupaik, Pärnumaa Lasterikaste Perede Liit ja Pärnu Naiste Tugikeskus. Kõige pikem heategevuslik koostöö on meil aga esindusvõistkondade peasponsori Coolbetiga, kus üheskoos esindusmeeskonna kodumängude pealtvaatajatega oleme Vähiravifondi Kingitud Elu toetuseks kogunud üle 24 000€.