Klubi esindusvõistkonnad alustavad

Klubi esindusvõistkonnad alustavad

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele lubati alates 18. maist vabas õhus pealtvaatajateta spordivõistluste pidamine, kus ei osale rohkem kui 100 inimest. See tähendab, et Eesti jalgpalli Esiliiga ja Naiste Meistriliiga stardivad ning meie esindusvõistkonnad taasalustavad hooajaga 30. mail!

Esialgu jätkatakse mängudega kinniste uste taga kuni 1. juulini. Sealt alates, kui olukord Eestis seda võimaldab, on lubatud kuni 1000 osalejaga vabaõhuürituste korraldamine. See tähendab, et hetkel kehtivate korralduste kohaselt lubatakse publik jalgpallimängudele mitte varem kui 1. juulil!

Pärnu Vapruse esindusmeeskonna esimeseks vastaseks on Vändra JK Vaprus, kellega kohtutakse laupäeval, 30. mail kell 16:00 Pärnu Rannastaadionil. Kohtumisest vahendab otsepilti Soccernet.ee portaal. Esimene võõrsilmäng peetakse neljapäeval, 4. juunil Tallinna FC Flora U21 vastu, millele järgneb Pärnu derby, kui kohtume Pärnu Jalgpalliklubi meeskonnaga (ülekanne Soccernet.ee).

Vapruse esindusmeeskonna mängugraafikuga saab tutvuda siin:
https://jalgpall.ee/voistlused/53/team/5387?season=2020

Naiste liigad seehulgas Pärnu JK Vapruse naiskonna hooaeg algab samuti mai viimasel nädalavahetusel, kui Meistriliiga esimene voor peetakse laupäeval, 30. mail.

Pärnu Vapruse esindusnaiskond kohtub hooaja esimeses mängus valitseva meistri Tallinna FC Flora naiskonnaga, kui 31. mail pannakse pall mängu Lilleküla harjutusväljakul (ülekanne Soccernet.ee). Esimene kodumäng toimub aga laupäeval, 6. juunil, kell 14.00, Pärnu Rannastaadionil, kui vastamisi minnakse möödunud hooajal Naiste Meistriliigas seitsmendale kohale platseerunud Põlva FC Lootose naiskonnaga.

Vapruse esindusnaiskonna mängugraafik on leitav aga siin:
https://jalgpall.ee/voistlused/63/team/5363?season=2020

ESILIIGA FORMAAT MUUTUB

Et Esiliiga sunnitud mängupaus kestis kaks ja pool kuud, pidi Eesti Jalgpalli Liit paratamatult lühendama ka hooaja pikkust ning muutma selle formaati. Nii mängitakse meeste Esiliigas kõigepealt 27 vooru (3 ringi), peale mida mängivad 1. – 6. kohal ja 7. – 10. kohal olevad meeskonnad omavahel ka neljanda ringi mängud. Seega toimub Esiliigas esikuuikul 32 ja teistel 30 vooru.

Püsime vaprad ja kohtume loodetavasti juba peatselt!