Karl Palatu tagasi Pärnus

Karl Palatu tagasi Pärnus

Pärnu JK Vaprus on hea meel teatada, et Pärnu Summer Cup-i nimelise rahvusvahelise jalgpalliturniiri tegevjuhina asus alates 01.03.2014.a. tööle Karl Palatu.
Pärnu Summer Cup on JK Vapruse poolt 2003 aastal alguse saanud igasuvine jalgpalliturniir, millega soovitakse elavdada jalgpallikultuuri Eestis, ennekõike Pärnumaal. Eelmainitud turniir on aasta-aastalt kasvanud oodatuimaks ning populaarseimaks noorjalgpallureile suunatud ürituseks. Möödunud suvel osales Pärnu Summer Cup’il ligi 2000 noort jalgpallurit 135-st erinevast võistkonnast.

Summer Cupi ja JK Vapruse juhatuse liige Jaak Roosson: „Karl toob meie meeskonda juurde rohkem jalgpalli tausta, mis on vajalik turniiri veelgi paremaks arendamisel. Oleme eesmärgiks võtnud klubi tegevuse laiendamise ning aastaringselt ürituste korraldamise”.”

Pärnust pärit ja seal ka oma jalgpalluriteekonda alustanud Karl Palatu on Eesti meistriliigas mänginud 2002. aastast, tulles kahel korral FC Flora koosseisus Eesti meistriks. Eesti rahvuskoondist on Karl esindanud üheksal korral.

Karl Palatu: „Tunnen paljusid Eesti noortetreenereid, kelle murekohti ning tagasisidet plaanin analüüsida selleks, et turniir sujuks senisest veelgi paremini. Olen olnud erinevatel turniiridel erinevates rollides – treeneri, lapsevanema, pealtvaataja ja korraldajana ning tean, et taoliste ürituste korraldamisel tuleb kuulata ning arvestada kõiki osapooli – vaid nii saab tagada selle eduka toimumise ning edaspidise motiveerituse. Mul on hea meel avanenud võimaluse üle panustada oma kodulinna jalgpalliellu ning aidata Pärnumaa tagasi Eesti jalgpallikaardile, ja rasvases trükis.“