IV liiga kokkuvõte – 2014

IV liiga kokkuvõte – 2014

Esimene aasta täiskasvanute võistlussarjas.

Midagi kerget oodata ei olnud. Ootusärevus oli siiski suur, poisid olid motiveeritud ning valmis pingutama.

1997-98 sündinud poiste treeninggrupiga oli väga meeldiv koostööd teha- poisid olid viisakad, suhtusid treeningutesse tõsiselt, usaldasid meid ning treeningutel andsid endast pea alati maksimumi.

Treener Rain:”Imetlesin mitme mängija kõrget potensiaali ning andekust- Kaspari, Marvini, Karl-Eriku ning Sanderi tegemisi oli eriliselt nauditav vaadata.”

Treener Rain:“Hooaja esimene pool pidigi minema sisseelamiseks, kohanemiseks. Seevastu hooaja teiselt poolelt lootsin kindlasti punkte korjata, olin selles päris kindel, et see meil ka õnnestub. Elu näitas, et õnnestus, kuid siis treenisid poisid juba uue peatreeneri käe all. Võitlesime südikalt, mäng mängult läksid poisid enesekindlamaks. Toonase tabeliliidri JK Poseidoni vastu domineerisime mängu, läksime ka juhtima. Õnnetud väravad- mis reetsid meie kogemuste puudumise- tõid selles meeldejäävas, aga ilusas mängus siiski napi kaotuse. Enamik meile löödud väravatest tulidki lapsikutest eksimustest- veelgi enam enesekindlust, eneseusku ja kogemust ning selliseid väravaid meile enam ei lööda, mõtlesin. Seega sai vaid paremaks minna. Olime õigel teel, poisid arenesid kenasti. Loomulikult pidin pidevalt poisse motiveerima, aitama kaotustest üle saada, kuid tulime kõigega kenasti toime.”

Treener Risto:”Eks see talv tuleb kôvasti trenni teha, oluline et poisid ise tahavad treenida. Uue treeneri väljakutseks ongi poistest tulemus vormida.”

Soovime klubi 1997-1998 a. sündinud poisse tänada- andsite meile meeldiva kogemuse, olite tublid! Soovime teile kõigile edukat ja sportlikku tulevikku!

Head vana-aasta lõppu ja head uut aastat!!
Treenerid Rain ja Risto