Ilves ja Hallmere debüteerisid Esiliigas

Ilves ja Hallmere debüteerisid Esiliigas

Lõppev nädal oli märgilise tähendusega meie klubi kahele kasvandikule Rasmus Ilvesele ja Robyn Hallmerele. Senimaani iganädalaselt Pärnu Vapruse esindusmeeskonnas III liigas mängivad andekad noormängijad said oma võimeid proovile panna Esiliiga A tasemel, kus Vändra Vapruse peatreener Ranet Lepik usaldas hooajal esimest korda meie poisid põhikoosseisus väljakule Tallinna FC Levadia duubelvõistkonna vastu.

Hetkel poisse igapäevasel treeniv Taavi Midenbritt: Rasmusel ja Robynil avanes hea võimalus panna proovile end Esiliiga tasemel, mis kindlasti on tasemelt tugevam, kui III liiga mäng. Poistel oli uus keskkond, uus väljakutse. Mõlemad tegid hea mängu – olid aktiivsed ja pidevalt pildis. Usun, et poistel avaneb juba varsti uus võimalus taas proovile panna Esiliigas.

Robyn Hallmere: minu vaatepildi järgi polnud mäng eriti raske, loomulikult pidi rohkem tööd tegema, jooksma ja ka kiiremaid liigutusi tegema, kui kolmanda liigaga võrrelda. Saime Rasmusega mõlemad hästi hakkama, võib olla ka natuke selle pärast, et vastas ei olnud mitte mehed, vaid meie enda vanused ja ka paar aastat vanemad. Üldiselt jäin ise rahule oma esitusega ning ka Vändra võistkonnaga, kes mind ja Rasmust soojalt vastu võttis

Rasmus Ilves: mäng Levadia duubelmeeskonna vastu oli võitluslik. Juba enne avavilet soojendusel süstiti mängijatesse erksust, et esimesest sekundist mängu teravalt sisse sulanduda. Ei tohtinud vastastele ruumi anda, vaid pidime nad ise kiirelt vastu võtma. Sellega saime isegi alguses hakkama ja tekitasime häid momente. Mitmed tähtsad olukorrad tõestasid, et igas duellis sai otsustavaks kontakt. Õigel ajal vastasega kontakti jõudmine oli tähtis. Samuti ajal, kui Levadia sai oma söödu äärest-äärde käima, oli palju jooksmist, mille käigus ei tohtinud palliga mängijat vaatama jääda ning oma mängijat ära kaotada. Liikumist ja mängijate üleandmist oli palju. Meie parimad võimalused tekkisid vasturünnakutest, kui kaitsefaasis võitsime palli ja saatsime selle kiiresti ründajate poole. Kahju on, et ise ei kasutanud kõiki oma võimalusi ära ning lasime vastastel lüüa oma rumalatest eksimustest väravaid. Aga nii õpitaksegi. Isiklikult pean ka tunnistama, et sain ühe korraliku ning võitlusliku mängu osaliseks, aidates vaprat Vändrat Esiliigas enda parimaga. Aitäh kõikidele toetajatele!

Vändra Vaprus kaotas kõnealuse mängu 2:5.

IMG_2657 IMG_2576

Fotod: Kristel Lepik