Hooaeg oli edukas meie klubi noortele

You are currently viewing Hooaeg oli edukas meie klubi noortele

Pühapäeval Tallinnas Estonia kontserdisaalis toimunud jalgpallihooaja lõpugalal autasustati aasta parimaid. Võime uhkusega öelda, et möödunud jalgpalliaasta oli meie klubi noorte jaoks läbi aastate edukaim. Meie klubi noortevõistkonnad teenisid Esi- ja Eliitliigades täis medalikomplekti ning olime kolme medaliga kahe edukaima Eesti klubi seas.

Tiitlit kaitsesid ning kuldmedalid said kaela meie U16 noormehed treener Alder Lepiku juhendamisel. Hõbemedalid teenisid U15 noormehed ja treener Ander Paabut ning pronksmedalitega täiustas medalikomplekti meie U17 tüdrukute võistkond peatreeneri Anastasija Shcherbachenia ja väravavahtide treeneri Ruslan Mironovi juhendamisel.

Ühtlasi autasustati U14 II liiga A-tasandi võitnud poisse ja nende treenerit Heigo Nigulat ja treener Karl Pajulat, kes juhendas U14 Teise liiga neiud tublile teisele kohale. U13 A-tugevusgrupi poisid ja treener Greger Könninge tagasid aga uueks hooajaks pääsu U14 Esiliigasse ehk Eesti 12 tugevaima võistkonna sekka. Soovime tunnustada ka treener Reili Kaljundi panust noormeeste edusse üldkehalise ettevalmistuse treeningute näol.

Eraldi autasustas Eesti Jalgpalliliit ka parimaid väravakütte ning U16 vanuseklassis jagas kulla Emil Dolgov (29 väravat) ning U14 neidudes võidutses Elizabeth Eberg (20 väravat). Lõppenud jalgpallihooajal oli meie klubi Eesti Jalgpalli Liidu poolt noortele korraldatavates võistlustes esindatud 24 võistkonnaga.

Juubelihooaja võib seega Pärnu JK Vapruse jaoks lugeda edukaks ning uuel aastal saame juba kõikidele meie klubi noortele kaasa elada Esi-ja Eliitliigades, et võistelda igas vanusegrupis kõige kirkama medali ja Eesti meistritiitli nimel.