+372 56 697 722 E-mail: info@vaprus.ee

Esiliiga B tipus jätkub tasavägine rebimine.

Esiliiga B XXI vooru keskses mängus kaotas Tallinna FC Ararat TTÜ HÜJK Emmastele 1:3, Kohtla-Järvel kaotas JK Järve Tallinna JK Dünamole 2:3. Pärnu Linnameeskond aga purustas Tallinna FC Flora III koguni 10:0. Ennem Pärnu ja FC Flora mängu anti EJL-u poolt üle ka juulikuu Esiliiga B parima mängija ja parima treeneri auhinnad , mis seekord läksid Pärnu LM mängijale Henri Hansonile ja Pärnu LM treener Gert Oleskile.

Pühapäeval kohtusid esmalt TJK Legion ja Nõmme JK Kalju II, tulemus 1:3 Kaljule. Vooru lõpetuseks kohtusid FC Elva ja JK Sillamäe Kalev II. Kuigi Jürgen Kuresoo viis juba 22. sekundil Elva juhtima, jäi väravaterohkes mängus peale Sillamäe 4:3.

Tabeli eesotsas jätkavad tihedas rivis HÜJK Emmaste, JK Sillamäe Kalev II, Nõmme JK Kalju II ja Pärnu Linnameeskond.

Esiliiga B XXI vooru mängud 3. ja 4. juulil:

3. augustil kell 14:00 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadionil (Spordi 4, Kohtla-Järve)
KOHTLA-JÄRVE JK JÄRVE – TALLINNA JK DÜNAMO 2:3 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 6. Deniss Štšeberin, 86. Grigori Tipukin – 43. pen., 62. Maksim Židkov, 77. Anatoli Božko
Hoiatused: 11., 23. Artur Vassiljev – 30. Mark Zolotuhhin, 70. Maksim Židkov, 82. Anatoli Božko
Eemaldamine: 23. Artur Vassiljev
11. minutil lõi Ilja Tšistjakov penalti posti

JK Järve: 1-Panfilov, 17-Ivanjušin, 2-Tsarjov (65. 33-Hlobõstin), 30-Aksjonov (67. 42-Tihhonov), 19-Tomaševski (75. 25-Duda), 31-Vassiljev, 80-Popov, 4-Štšeberin (58. 20-Tipukin), 18-Berdyugin, 99-Fjodorov (63. 13-Škaleta), 60-Pozjabin.
Varus: 16-Gusev, 13-Škaleta, 33-Hlobõstin, 42-Tihhonov, 25-Duda, 20-Tipukin, 55-Pivovarov.

JK Dünamo: 1-Grents, 8-Gussev, 4-Zolotuhhin, 14-D. Židkov, 5-Božko, 6-Polotnjanõi, 18-Kuzmin, 10-M. Židkov, 21-Tšistjakov (55. 3-Andrejev), 2-Lefanov, 12-Guseinov (81. 11-Grigorenko).
Varus: 3-Andrejev, 11-Grigorenko.

Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 56
Peakohtunik: Artur Telling
Abikohtunikud: Priit Jõeäär, Andrei Vorobjov
3. augustil kell 14:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC ARARAT TTÜ – HÜJK EMMASTE 1:3 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 77. Vladimir Kuzmin – 31., 67. Reimo Oja, 57. Kristjan Paapsi
Hoiatused: 39. Artur Tukmatšov, 69. Aleksandr Tkatšuk, 85. Rainer Põld, 88. Andre Järva – 13. Tauri Tursk, 53. Vahur Vahtramäe

FC Ararat TTÜ: 1-Pulkkinen, 5-Novikov, 18-Lahmanov, 27-Tukmatšov (46. 14-Ivanov), 11-Põld (87. 28-Sinivee), 15-Arutjunjan, 36-Savotškin, 16-Antonov (73. 17-Kuzmin), 2-Järva, 19-Tkatšuk, 20-Sahokia (62. 7-Harutjunjan).
Varus: 7-Harutjunjan, 21-Tamm, 17-Kuzmin, 14-Ivanov, 28-Sinivee.

HÜJK Emmaste: 26-Armas, 14-Tursk, 6-Vahtramäe, 33-Margusonov, 38-Reinson, 17-Prints, 21-Ottis, 27-O. Ojamaa (67. 37-Pavelts), 30-Kaukvere, 36-Paapsi, 19-Oja (77. 20-Kasterpalu).
Varus: 20-Kasterpalu, 37-Pavelts.

Mänguolud: +23, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 38
Peakohtunik: Denis Petrov
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Oleg Grasman
3. augustil kell 17:00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND – TALLINNA FC FLORA III 10:0 (5:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 20., 49. Henri Hanson, 26. Ott Midenbritt, 29. Kristen Saarts, 31. Taavi Kitsel, 38. Envar Lauter, 52. Anton Issakov, 64., 90. Risto Pärnat, 65. ov. Freddy Karpov
Hoiatused: –

Pärnu LM: 77-Vabrit (46. 1-Vainu), 20-Vihmoja, 18-Kitsel, 11-Mäeots, 2-Barinov (63. 13-Sabiin), 9-Pent, 7-Lauter (46. 21-Issakov), 17-Midenbritt (63. 16-Lepik), 12-Pärnat, 10-Saarts, 15-H. Hanson (63. 4-Sepp).
Varus: 13-Sabiin, 4-Sepp, 1-Vainu, 8-Peetson, 16-Lepik, 3-Saal, 21-Issakov.

FC Flora III: 1-Kuusmaa, 11-Astur, 16-Ever, 6-J. Hanson, 8-Karpov, 4-Kreitsberg, 19-Kruusalu, 18-Nurmsaar, 17-Pere (53. 9-Kahr), 10-Pärn, 2-Wahl.
Varus: 9-Kahr, 12-Tamm.

Mänguolud: +25, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 75
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Roman Laidinen, Margo Noode
4. augustil kell 14.00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – NÕMME JK KALJU II 1:3 (1:1)
*mitteametlik protokoll
Väravad: 29. Pavel Dõmov – 41. Rasmus Kuber, 79. Erik Listmann, 90.+1. Adis Hadžanovic
Hoiatused: 45. Andrei Klimtšuk, 64. Artjom Balahnitšjov, 89. Rauf-Roman Mikailov – 49. Martin Mägi
49. minutil lõi Artjom Balahnitšjov penalti mööda

TJK Legion: 89-Usikov, 12-Reintal, 4-Balahnitšjov, 7-Sirotkin (54. 2-Gornostajev), 9-Sinitsin, 10-Mikailov, 16-Klimtšuk, 17-Andrejev (84. 3-Lihotin), 19-Dõmov (46. 21-Skamnitski), 20-Tšendei, 90-G. Artjuhhov (78. 13-Sadovoi).
Varus: 21-Skamnitski, 2-Gornostajev, 13-Sadovoi, 3-Lihotin, 97-M. Artjuhhov.

JK Kalju II: 69-Aland, 3-Mägi, 15-Kuusk, 14-Pürg, 11-Maehara (84. 22-Kai), 23-Kaldma (84. 6-Liiva), 8-Ainsalu (90. 13-Karumaa), 20-Kuber (64. 21-Tõkke), 7-Listmann, 88-Hadžanovic, 17-Kirss (59. 9-Gassimov).
Varus: 9-Gassimov, 22-Kai, 13-Karumaa, 21-Tõkke, 6-Liiva.

Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 65
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Karl-Ander Reismann, Lennart Komp
4. augustil kell 19:30 Elva linnastaadion (Tartu mnt. 12, Elva)
FC ELVA – JK SILLAMÄE KALEV II 3:4 (3:3)
mitteametlik protokoll
Väravad: 1., 14. Jürgen Kuresoo, 31. Marek Naaris – 2., 9., 29. Kosuke Usami, 56. Iraklii Torinava
Hoiatused: 10. Rando Kuus, 47. Marek Naaris, 90.+3. Silver Kiho, 90.+6. Kaarel Tinn – 79., 89. Alexey Cherkasov, 90.+3. Vladislav Trofimov
Eemaldamised: 66. Aleksandr Volkov, 89. Alexey Cherkasov

FC Elva: 1-Käkk, 3-Thomson, 5-Rando Kuus, 6-Kütt, 2-Haan, 17-J. Kuresoo, 7-Kerro (85. 10-Kiho), 4-Bussov (70. 14-Frei), 18-Naaris, 21-Süld (35. 11-Altsaar), 8-Tinn.
Varus: 10-Kiho, 11-Altsaar, 14-Frei, 19-Aasmäe.

JK Sillamäe Kalev II: 35-Levizi (46. 53-Kolesnikov), 17-Vihrov, 11-Usami, 18-Raido Leokin (46. 15-Volkov), 27-Aleksejev (46. 22-Andrejev), 25-Trofimov, 2-Cherkasov, 23-Kulikov, 7-Novikov, 19-Kulbis (90.+4. 77-Mukhin), 10-Torinava (77. 13-Bordikov).
Varus: 53-Kolesnikov, 13-Bordikov, 15-Volkov, 77-Mukhin, 22-Andrejev, 5-Panov.

Mänguolud: +25, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 339
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Siim Rinken, Jaanus Allas

Liiga tabel 4. augusti seisuga:

1HÜJK Emmaste21133540:2042
2JK Sillamäe Kalev II21126349:2542
3Nõmme JK Kalju II20132543:2341
4Pärnu Linnameeskond20131663:3440
5Tallinna FC Ararat TTÜ21113744:3136
6FC Elva1993740:2930
7Tallinna JK Legion2175938:3526
8Tallinna JK Dünamo21521424:5817
9Tallinna FC Flora III21321619:7311
10Kohtla-Järve JK Järve21231614:469
Sulge menüü