Tere tulemast, Igor Ustritski!

Tere tulemast, Igor Ustritski!

Esindusmeeskonnaga liitub Tallinna FCI Levadias jalgpalluriteed alustanud Igor Ustritski, kes on alates aastast 2013. kuulunud Tallinna FC Flora noortesüsteemi. Debüüdi kõrgliigas tegi Ustritski aga möönunud hooajal, kui esindas FC Kuressaare meeskonda.

Juhatuse liige Karl Palatu: “Igor alustas meiega hooajaks ettevalmistumist jaanuarikuu algusest ning on nende kahe kuu jooksul tõestanud, et tema näol on tegu potensiaalika noormängijaga, kelle eesmärk on sooritada läbimurre Premium liigas. Meie klubil on hea meel noorele ja ambitsioonikale mängijale seda võimalust Pärnu JK Vapruses pakkuda.”

Igor Ustritski: “Arvan, et suudan meeskonnale tuua rohkemat mitmekülgsust ründemängus. Oma tugevuseks pean väljakul head positsiooni valikut ja värava tunnetust, oskan olla õigel ajal õiges kohas. Vaprus on silma jäänud oma ühtsusega nii väljakul kui selle kõrval. Minu selle hooaja peamiseks eesmärgideks on saada maksimaalselt palju mänguaega, aidata meeskonda saavutada eesmärgid ning areneda mängijana. Olen näinud, kuidas Pärnu fännid aitavad ja motiveerivad mängijaid mängima oma parimat mängu- tahan seda ka ise tunda ning ootan suure huviga kohtumist staadionil!”