Treener Rain 2004.a. poistega Suure-Jaanis

Treener Rain 2004.a. poistega Suure-Jaanis

Treener Rain osales laupäeval 2004.a. poiste kahe võistkonnaga turniiril Suure-Jaanis

Treener Rain: “Turniir oli väga tugeva tasemega. Osalesid võistkonnad Lätist ja Eestist- Tallinnast, Kohtla Järvelt, Paidest, Türilt ning kohalikud Suure Jaani lapsed.

Treener jätkab: “Nõrgema tasemega võistkond oli esimese kahe mängu põhjal kohale tulnud justkui, vaid mängude vahepauside ajaks…  Alles kolmandas mängus, turniiri tugevaima vastase vastu ärgati ning näidati, et midagi on siiski treeningutelt ka külge jäänud. Tugeva vastase survele pidasime vastu 13st minutist 9! See oli meie jaoks suur kordaminek. Viimases mängus oli võit käeulatuses, kuid viimastel minutitel ei suutnud poisid siiski 100% keskenduda ning võit libises käest. Pärast mängu olid poisid nukrad, õppisime, et keskenduma peab terve mängu vältel. Silma paistis stabiilselt korraliku mänguga keskkaitsja Armin Palumägi. Tiimi ründajad täna kahjuks kõike endast platsile ei jätnud.”

Treenr jätkab:“Tugevam tiim tegi korraliku võistluspäeva- 2 võidu kõrvale võeti 2 viiki ning 1 kaotus. Siiski poolfinaali pääsuks jäi sellest väheks. Viimast alagrupi mängu, kus pallis lähikonkurent ning millest sõltus meie edasipääs, vaatasid poisid “küüsi närides”. Lubasime endile, et järgmisel korral ei jäta me oma saatust enam kellegi teise hooleks, vaid võtame ise selle, mis meile kuulub. Tiim tegi üheskoos tublilt kaitsetööd, andekates ründajates pigem pisut pettusin. Samas jäi rünnakul puudu ka kaitsjate toest, kuid seda peamiselt seetõttu, et väljak oli meie jaoks harjumatult suur. Lisaks oli ebamugav mängida 5 poisiga platsil. Samas leidsime seeläbi tiimile uue keskkaitsja – Markus Kohtla, kelle mäng uuel positsioonil paranes iga mänguga. Silmapaistvamate mängijatena jäid silma mitu väravat kõmmutanud tiimi pesamuna Kristofer Põldme, tiimi uus keskkaitsja Markus Kohtla ning täna äärekaitses väga targalt mänginud Markus Muskat. Kokkupõrkes vastaste väravavahiga vigastas oma põlve meie kiireim ründaja Trevor Reimets, mis eemaldas meie ründetegevusest juba teises mängus trumpässa.

Kõigest hoolimata ootavad poisid järgmist turniiri, mis toimub kuu lõpus Viljandis.

FOTO: Rain Põldme