Toimus järjekorras üheksas heategevusmäng Vähiravifond Kingitud Elu toetuseks!

You are currently viewing Toimus järjekorras üheksas heategevusmäng Vähiravifond Kingitud Elu toetuseks!

Koostöö esindusmeeskonna toetaja ja heategevusmängu kaaslooja spordiennustus ettevõte Coolbetiga sai alguse 2017. aastal. Sellest ajast alates olime korraldanud 8 heategevuslikku mängupäeva, kus üheskoos 4877 külastaja ja Pärnu esindusmeeskonna 19 väravaga oli fondi toetuseks kogutud 29 492€! Eilne kodumäng muutis eelnevalt mainitud numbrid aga 5552 külastaja, 19 värava ja 32 157€ suurusele toetusele!

Kui maikuus lõi rahvusstaadionil välk ehk selgest taevast ja võitsime esimest korda Premium liiga ajaloos Florat, siis kodumurul ei õnnestunud meil 15-kordset meistrit üllatada.

Kodumeeskonna esimese kolmveerandtunni parim võimalus sündis 12. minutil, kui Enrico Veensalu viis paremalt äärelt terava tsenderduse Flora kasti, kus Henri Välja sai pallile jala vahele, ent pealinlaste väravavaht Evert Grünvald püüdis tolle ürituse.

Flora jäi ründefaasis tagasihoidlikuks. Mark Anders Lepiku tegevust takistas tublisti meie kapten Magnus Villota, pikalt oli aga vastaste parim šanss Kristo Hussari kauglöök, mis meie puurilukule Ott Nõmmele ohtu ei kujutanud. Siiski pääses poolaja lõpus Vladislav Kreida tsenderdust suunama Sergei Zenjov, ent meie esikinnas ei pidanud tõrjumiseks väga palju pingutama. Niisiis liiguti riietusruumidesse viigiseisul.

Vaheajal autasustasime klubi juulikuu silmapaistvamaid noortreenijaid ning toimus täpsusmäng Coolbeti ägedate auhindade nimel täiskasvanud vutifännidele. Nooremadki spordisõbrad said oma täpsuse panna proovile nii mängu eel kui vaheajal Cornhole mängulaual.

Külalised alustasid teist poolaega taktikalise vahetusega, kui Robert Veeringu kohale saabus Sten Patrick Prunn. 48. minutil sahiseski meie väravavõrk, kui Rauno Alliku röövis vasakul äärel palli, seejärel söötis Tony Varjundile, kes jätkas Zenjovile ning tema jalast teele läinud löök lõpetas Ott Nõmme väravas – 0:1.

Pärast avatabamust haaras Flora kõik võimalikud ohjad omale. Külalised domineerisid ja ründasid, meie aga kaitsesime innukalt. Vapruse poolelt ohustasid teisel kolmveerandtunnil Flora väravat Kevin Aloe ja Veensalu, ent mitte piisavalt, et Grünvald oleks pidanud tõrjuma. Napi võiduga võttis Flora maikuu ajaloolise võidu eest Vapruse käest samaskoorilise revanši.

Soovime südamest tänada aga kõiki nii Vapruse kui Flora fänne, kes eile tee staadionile leidsid, meeskondi võitlusliku mängu eest ning peatoetajat Coolbeti, kellega üheskoos eile järjekordse olulise annetuse Kingitud Elu toetuseks tegime!

Täpsemalt oli sissepääs kõikidele huvilistele eilsele mängule tasuta ning kodumeeskonna peatoetaja Coolbet annetas iga pealtvaataja poolt lõppsummasse kolm eurot. Kuna silmapaare oli Rannastaadionil 675, läks fondi 2025 eurot.

Iga Vapruse värava puhul lubas Coolbet teha lisaannetuse 100 eurot, ent sel aastal jäi kodumeeskond murul nullile. Sellele vaatamata andsid Vapruse meeskond 175eurose ja kohapealne publik 465eurose panuse heategevuseks, mistap oli koguannetuse suuruseks 2665 eurot.

Pärnakate järgmine kõrgliiga mäng toimub 1. septembril, kui külla sõidetakse JK Tallinna Kalevile. Kodustaadionil kohtume aga Premium liiga raames taas 15. septembril, kui kell 17:00 võõrustame tugevat Nõmme Kalju FC meeskonda. Tänavuse hooaja lõpuni on jäänud üliolulised 11 kohtumist!