Tere tulemast, Taaniel Usta!

Tere tulemast, Taaniel Usta!

Esindusmeeskonnaga liitub 19-aastane pärnakas Taaniel Usta, kes varasemalt on pallinud Pärnu JK, Harju JK ja Tallinna FC Flora võistkondades. Positsioonilt on Taaniel ründaja ning möödunud hooajal lõi pallur kaasa peamiselt Tallinna FC Flora U21 võistkonnas ja Esiliigas, kus kuulus koosseisu 23 mängus ja lõi 5 väravat.

Juhatuse liige Karl Palatu: “Tervitame pärast seitset aastat Taanielit tagasi Pärnus, kus ta tõmbab selga Pärnu esindusmeeskonna kollase särgi! Usume väga, et Taaniel on valmis end tõestama Premium liigas ning lööma pärnakate rõõmuks mitmeid tähtsaid väravaid.”

Taaniel Usta: “Minu eesmärk on oma tugevused panna täiel määral meeskonna heaks tööle, lüüa väravaid ning anda ka täpseid väravasööte. Selleks pean olema agressiivne ja väravale suunatud mängija. Tahan anda enda panuse, et Pärnu jalgpall oleks ka järgnevatel aastatel Eesti kõrgliigas esindatud. Vaprus on mulle silma paistnud sellega, et esindusmeeskond on väga ühtne ja publikut on kodustaadionil palju. Ootan fänne meile kaasa elama!”