Tere tulemast, Markkus ja Tristan!

You are currently viewing Tere tulemast, Markkus ja Tristan!

Esindusmeeskonnaga liituvad 23-aastane keskkaitsja Markkus Seppik ja 18-aastane ründav poolkaitsja Tristan Pajo. Mõlemad mängijad tulevad suvepealinna laenulepingu alusel Tallinna FC Flora ridadest. Seppik on Premium liigas mänginud 55 kohtumist ja löönud 2 väravat. Pajo on Flora eest mänginud peamiselt Esiliigas, aga tänavu on ta 3 korda väljakul käinud ka Premium liigas. Ta jagab praegu Esiliiga väravaküttide edetabelis 13 tabamusega teist kuni viiendat kohta. Särgile saavad Markkus ja Tristan vastavalt 43 ja 28 numbrid.

Markkus Seppik: „Otsus Pärnuga liituda tuli kergelt, kuna olen ise Pärnust pärit ja paljude mängijatega varasemalt koos noortekoondistes mänginud ja tean, milleks see meeskond võimeline on. Pärnu võitluslik mängustiil sobib mulle väga hästi- meeldib võidelda ja tahan anda endast väljakul alati maksimumi. Kindlasti on tegu väga hea väljakutse ja hea meeskonnaga, kus ennast proovile panna,“ alustab Markkus.

„Eesmärk on meeskonnaga tõusta nii kõrgele, kui võimalik. Kindlasti kaitsjana aidata meie värav hoida puhtana ja tekitada meie ründajatele palju võimalusi. Isiklikult soovin välja teenida palju mänguminuteid, püsida terve ja areneda mängijana ning saada paremaks kaitsjaks,“ jätkab ta.

„Pärnu JK Vaprusega seostuvad mulle alati Vapruse ägedad ja võimsad fännid, kes teevad selle meelolu väljakul väga mõnusaks,“ lõpetab keskkaitsja.

Tristan Pajo: „Liitusin Pärnu JK Vapusega, et teha järgmine samm enda karjääris. Olen näinud, et Vaprus on võtnud võite just esiotsa klubide vastu, mis näitab, et oleme võimelised mängima kõigiga. Meeskonna koosseis on Vaprusel hea ja soovin anda enda abi, et hakkaks rohkem võite tulema ning seeläbi tõusta tabelis kõrgemale,“ alustab Tristan.

„Noorena võistlesin tihti Pärnu Summer Cupil ja alati ootasin, et saaksin mängida Pärnu Rannastaadionil, kus ka noorteturniiri ühe finaalidest võitnud olen. Seega on uue koduklubi ja kodustaadioniga juba üks positiivne mälestus olemas,“ meenutab ta.

„Ootan juba Vapruse fännide ja kogukonna ees mängimist ning loodan tuua neile palju häid hetki ja mälestusi,“ lõpetab poolkaitsja.

Peatreener Igor Prins lühidalt: „Tegime üleminekuaknas veel kaks täiendust. Nii Markkus kui ka Tristan on head mängijad, kes on valmis Vaprust aitama ja positiivset konkurentsi pakkuma.“

Uusi täiendusi saab tervitada juba 13. juulil, kell 14:30, kui meeskond võõrustab Pärnu Rannastaadionil FC Nõmme Unitedi meeskonda.