SleepAngel lisandus klubi toetajate nimekirja!

You are currently viewing SleepAngel lisandus klubi toetajate nimekirja!

Meil on hea meel teatada, et klubi toetajate hulka on lisandunud kohalik ettevõte SleepAngel!

SleepAngel esindaja Elo Elissaar: „Iga sportlase varustusse võiks kuuluda reise mugavamaks tegev reisipadi. Meeldiv on toetada kohalikke noormängijaid läbi Pärnu Vapruse esindusmeeskonna, mis koosneb vaid Pärnumaalt pärit jalgpalluritest.”

Pärnu JK Vapruse klubi tegevjuht Karl Palatu: „Meie ülesanne on tagada oma mängijatele võimalikult professionaalsed tingimused enne ja pärast mängu ning siinkohal tuli meile appi kohalik ettevõte SleepAngel. Tingituna sellest, et meeskond veedab palju tunde bussis välismängudele reisides, on SleepAngeli reisipadi mängijate heaolu tagamiseks väärtuslik toode. Tore on tõdeda, et maailmas juba tuntud spordiklubidega koostööd tegev ettevõte soovis just Vapruse jalgpallureid toetada.”

OÜ Gabriel Scientific toodab Pärnus patenteeritud SleepAngel® PneumaPure™ kodupatju, reisipatju, tekke, madratseid, kattemadratseid, asendi- ja ratastoolipatju.

2019. aasta alguses lisandusid tootmisesse sportlastele ja spordiklubidele suunatatud tooted. Sportlase jaoks on ülioluline treeningu juures taastumine ja puhkeaeg. Tutvustades tooteid sporditeadlastele on meie tooted kiirelt tunnustust võitnud. Tänaseks on allkirjastatud lepingud profijalgrattaklubiga Movistar Hispaaniast ja Celtic FC jalgpalliklubiga Šotimaalt.

Gabriel Scientific OÜ otsustas tutvustada ja toetada oma kodulinna jalgpalliklubi Pärnu Vaprust just nende logo järgi kujundatud reisipadja komplektiga. JK Vaprus veedab pikad tunnid bussis vastaste juurde jalgpallikohtumistele sõites. Reisipadi aitab neid tunde bussis veetes ennast mugavamalt tunda ja puhata.

Reisipadjast: Patenteeritud ja Pärnus toodetav SleepAngel® PneumaPure™ reisipadi on maailma puhtaim padi. Padja kattematerjal kui ka filter on vedelikukindlad ja koos moodustavad nad 100% barjääri mustuse ja mikroobide tungimise vastu padja sisusse – padi jääb ka pidevalt kasutades seest täiesti saastumata. Puhastatakse vaid reisipadja kattepinda. Padja sisuks on uue generatsiooni geel-poroloon, mis võtab pea all või taga just soovitud kuju ning on samal ajal piisavalt kaela ja selga toetav.

SleepAngel allergiavaba reisipadja omadused: Padja kangas on vedelikukindel, kuid samal ajal hingav ega aja higistama. Kokku sulatatud külgedega SleepAngel padjal puuduvad õmblused. Unikaalne PneumaPure™ filtritehnoloogia hoiab padja sisu puhtana ka peale pikaajalist kasutamist. Õige kuju ja mugavuse tagab läbi filtri õhu sisse- ja väljaliikumine. Allergiavabad padjad on äärmiselt lihtsalt puhastatavad. Padi on varustatud looduslikku kiudu sisaldava pehme püüri ja reisimise jaoks kaasaskantava kotiga.

Loe lisaks: https://www.sleepangel.eu/et/kodu/