Kandideeri klubi kogukonnajuhiks

You are currently viewing Kandideeri klubi kogukonnajuhiks

Kui oled töökas ja kohusetundlik, Sind kõnetavad sport, selle juhtimine ja kogukond, siis kandideeri Pärnu vapraima jalgpalliklubi kogukonnajuhiks!

Sinu ülesandeks on klubi identiteedi tugevdamine, ürituste korraldamine ja kommunikatsioon meediakanalites.

Eesti Jalgpalli Liidu poolt ellu kutsutud kogukonnajuhtide projekti eesmärk on kasvatada pealtvaatajate arvu läbi järjepideva ja läbimõeldud suhtluse kogukonnaga, kuhu kuuluvad klubis treenivad noored, lapsevanemad, spordihuvilised, piirkonnas elavad inimesed ja tegutsevad koolid, asutused ja organisatsioonid.

Ootame Sinult iseseisva töötamise ja otsuste langetamise oskust, vastutustunnet ja põlevat soovi meie klubi arengusse panustada. Kasuks tuleb eelnev töökogemus ja/või haridus spordi ja/või juhtimise valdkonnas.

Pakume Sulle võimalust teha tööalast koostööd Eesti Jalgpalli Liiduga läbi kogukonnajuhtide projekti, stabiilset töösuhet, enesearenemise võimalust ja konkurentsivõimelist palka.

Ootame meie väikese aga tragi kollektiiviga liituma rõõmsameelset, usinat ja usaldusväärset kogukonnajuhti. Kui tunned, et just Sina võiksid olla meie järgmine töökaaslane, siis kandideeri julgesti.

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri e-maili aadressile info@vaprus.ee hiljemalt 4. detsembriks.