Juulikuised muudatused esindusmeeskonnas

Juulikuised muudatused esindusmeeskonnas

Meeskonnast on erinevatel põhjustel lahkumas 3 mängijat: poolkaitsja Anton Krutogolov, kaitsja Luka Luković ja ründaja Amar Yunis Abdallah.

Foto: Liisi Troska

Anton Krutogolov tegi hooaegadel 2021 ja 2022 Pärnu JK Vapruse särgis kaasa 40 Premium liiga kohtumist, lõi 5 väravat ja jagas sama palju ka väravasööte. Laenulepingu lõppedes otsustas Tallinna FCI Levadiast laenul olnud pallur aga võtta suuna Ameerika Ühendriikidesse, kus ta tegeleb Southwestern Advantage’i kaudu raamatute müümisega.

Foto: Liisi Troska

Serblane Luka Luković esindas karusid vaid 1 mängus, kus tegi kaasa kõik 90. minutit ent millele järgnenud treeningul vigastas reielihast ning mis lõpetas ka tema väljakuhooaja Pärnu JK Vapruses. Juulikuu algusega lõppes temagi laenuleping.

Foto: Liisi Troska

Austraallane Amar Yunis Abdallah tõi meie meeskonda teravust ja kiirust, kui tegi kaasa 15 kohtumist ning lõi värava ja andis ka söödu kahele teisele väravale. Ometi hakkas märku andma vana seljavigastus ning tänaseks on Amar läbinud seljaoperatsiooni, et tulevikus valutult jalgpalli juurde naasta.

Täname kõiki noormehi oma panuse eest ning soovime õnnestumisi järgmistes väljakutsetes.