Esindusmeeskonnalt 2:0 võit Tallinna Kalev II üle

You are currently viewing Esindusmeeskonnalt 2:0 võit Tallinna Kalev II üle

Vapruse esindusmeeskond pidas järjekordse kontrollkohtumise endast kõrgemal liigatasemel ehk Esiliiga B-s mängiva JK Tallinna Kalev II vastu. Tasavägise mängu võitis Pärnu Vaprus tesie poolaja väravatest seisuga 2:0. Meie poolt skoorisid Karl-Erik Laasma ja Rasmus Ilves.

Peatreerner Taavi Midenbritt: Kuna eeldasin tänasest mängust võrdsete heitlust, siis enne mängu rõhutasin poistele, et peame olema palliga mängus enesekindlad ning suutma võimalusi tekitada läbi pallivaldava mängu. Avapoolaja esimene pool domineeris Kalev mängu ning survestaid meid kõrgelt. Mida aeg edasi, seda enam suutsime mängu sisse tulla ning kohaneda vastase tempoga. Mulle väga meeldis teine poolaeg, kus püstitatud eesmärk – palli valdav mäng – toimis. Suutsime vastase pressingu all lühikeste söötudega rünnakule minna ning mitmeid väravavõimalusi tekitada. Tahan kindlasti kõiki poisse kiita hea mängu eest. Lõpetuseks head sõbrapäeva kõigile!

Avavärava autor Karl-Erik Laasma: Teine mäng siis Halliturniiril ja esimene võit. Emotsiooni andis see mäng kindlasti väga ja lisas motivatsiooni juurde. Esimese poolaja hoidsime nulli peal, tööd pidi kõvasti tegema, poolaja lõpus paar olukorda juba tekkis ja see andis indu juurde, vastased selgelt domineerisid ning lükkasid söötu. Teiseks poolajaks tegime palju vahetusi ja saime oma mängu tööle, hoidsime palli ja saime ise söötu lükata. Suutsime tekitada päris palju võimalusi, mida ära ei suutnud realiseerida. Teisel poolajal tänu Paabuti suurepärasele tööle paremast äärest suutsin väravaarve avada ja mõni hetk hiljem tuli Ilveselt teinegi. Tundus, et vastased on füüsiliselt halvemas konditsioonis kui meie, seega oli meil lihtsam lõpupoole. Üldiselt võime oma mänguga väga rahule jääda ja saime väga hea kogemuse juurde järjekordse raskema vastase vastu mängides. Saame juba natuke kõrgemal tasemel mängides hästi hakkama ja võit on ainult preemia.