Vapruse esindusmeeskond katsus rammu Maardu Linnameeskonnaga

You are currently viewing Vapruse esindusmeeskond katsus rammu Maardu Linnameeskonnaga

Tulevaks hooajaks III liigasse tõusnud Pärnu Vapruse esindusmeeskond pidas Eesti Jalgpalliliidu hallis sõpruskohtumise Esiliiga A tasemel mängiva Maardu Linnameeskonnaga ning pidi tunnistama vastaste 0:5 paremust. Vastase tugevuse kinnituseks on kindel Esiliiga B võit eelmisel hooajal ning täiendused käesolevaks hooajaks. Nimelt esindas Maardu võistkonda eelmisel hooajal Premium liiga võistkonnas FC Infonetis mänginud Denis Malov.

Peatreener Taavi Midenbritt: uus olukord võistkonnale ning ka minule, kuna me pole varem kohtunud nii tugeva vastasega. Olime arvestanud, et vastane mängib palli valdavat mängustiili ning vastavalt sellele tegime ka oma mänguplaani. Avapoolajal suutsime kaitses seista kompaktselt, pannes kinni vastaste käigud ning hoida neid meie väravast kaugemal. Head meelt valmistab, et suutsime ka ise palli vallata ning kiirrünnakutega vastaseid nõelata.
Teisel poolajal väsisime füüsiliselt ning seepärast kadus distsipliin ning mäng kaldus meie väljaku poolele. Viimased veerand tundi olid juba väga rasked ning siis vastased meid lõplikult ka murdsid. Kokkuvõtvalt arvan, et poisid said hakkama, lihtsalt mõned üksikud individuaalsed vead oleksid võinud olemata olla. Nägime, et oleme õigel teel ning saime uut indu.
Rasmus Ilves: mäng oli tasemelt palju kõrgemast klassist ning paljud meist kohtusid üldse esimest korda niivõrd hea tiimiga nagu on Esiliiga A-s mängiv Maardu Linnameeskond. Võtsime kaasa palju mängijaid ja katsetasime kõiki, sest kõik vajasid täna seda tugevat kogemust igas mõttes. Esimesel poolajal suutsime vastu pidada ligi 20 minutit, kui vastased esimese ära lõid. Maardu sai sellega kindluse ka edasiseks, millega teisel poolajal 4 väravat veelgi vormistati. Nägime, milline on jalgpall natuke kõrgemal tasemel, kuid samuti ei saa öelda, et me üldse hakkama ei saanud – lihtsalt kogemus puudub. Igapäevaselt meile nii intensiivseid ja tempokaid mänge ei satu, kus peame enamuse ajast kaitsetööd tegema. Samuti oli meil koosseisus mõningaid uusi mängijaid, keda eelmisel hooajal meie koosseisus näha polnud ja sellega saime jälle proovida kuidas nad suudavad tiimi sulanduda. Eks need mängud enne hooaega on väga head ja arvan, et nendes mängudes peaeesmärk polegi võit, kuid kui hästi mängida, siis ikkagi soovitud tulemus tuleb. Kurvaks jääda pole mõtet, vaid peaksime juba järgmisele mängule keskenduma, et sealt parem tulemus tuua.