Treener Olesk võtab hooaja kokku

You are currently viewing Treener Olesk võtab hooaja kokku

1999 POISTE KEVADRING.

Treener Gert Olesk:„Lootus oli , et kevadringis tuleme esimese 6 hulka ja saaksime ka sügisringis tugevamaid mänge ja hea õnne korral võib-olla isegi medalitele mängida.

Võrreldes aastaga 2012 oli mängupilt tunduvalt parem , kahjuks see ei kajastunud nii hästi resultaadis.

Esimese 6 hulka pääsemiseks jäi puudu 1st võidust , mis oli täiesti reaalne võtta JK Maardu käest , aga miskipärast just sellel päeval ei tulnud meil kõik nii hästi välja ,kui oleks olnud vaja . Ründasime palju , pall oli väga palju meie käes , aga mida ei tulnud oli värav(ad).“

Gert jätkab: „Alla jäime selgelt Tallinna JK Levadiale ( kuigi ka mängupilt oli parem kui aastal 2012) , JK Kotkastega suutsime võrdselt mängida 20 min , tekitada ka ohtlikumaid momente kui Kotka poisid , aga siis kui 1 värav meile ära löödi ,kärises korraga kõik . Poistel nagu ei olnud eneseusku , et võime sellest olukorrast välja tulla“.

Hooaja esimene mäng FC Elvaga ja see jäi 2:2 viiki , kusjuures parema õnne korral oleks võinud embkumb ka mängu võita , mõlemal olid võimalused selleks olemas , Elval rohkem esimene poolaeg ja meil teine poolaeg.

Gert lisab: „JK Legionit võitsime kodus ja ka olime mänguliselt neist paremad , kusjuures aasta tagasi saime vaevalise viigi nende käest ja olime rohkem oma poole peal kaitse tööd tegemas.

Tammeka ja PJK -ga mängides näitasime jälle korralikku mängu , aga kui ise väravaid ei löö ja endale laseme lüüa väga lihtsad väravad , siis mängu jah ei võida.

1999 POISTE SÜGISRING:

Treener Olesk: „Vastased olid natuke kergemad ja saime 8 võitu ja 1 viigi.

Kokkuvõttes tegid poisid ikkagi korraliku arengu.

U-15 koondises kinnitas hooajalõpu poole kanda ka Rasmus Ilves. Siim Tammearu ja Roberto Aavamägi niipalju mänguaega ei saanud , aga koondise kandidaadid on nemadki.“