+372 522 1647 E-mail: info@vaprus.ee

Pärnu LM kindlustas pääsu esiliigasse.

Esiliiga B 33. voorus sai selgeks ka teine esiliigasse tõusja, kui Pärnu 5:2 võit Sillamäe duubli üle tähendas, et suvepealinlased kindlustasid endale järgmiseks hooajaks pääsu aste kõrgemale.

 

Enne mängu oli teada, et juhul kui Pärnul õnnestub lähikonkurent Sillamäe alistada, siis on nende pääs esiliigasse kindlamast kindlam. Pärnakatel oli see siht ka kindlalt silme ees ning 27. minutiks oligi 3:0 juhtseis tõsiasi.

59 minutiks lõi Sillamäe küll kaks väravat tagasi, aga seejärel võtsid pärnakad taaskord jalad kõhu alt välja ning enne lõpuvilet tehti seisuks 5:2. See tulemus tähendaski, et järgmisel hooajal näeb esiliiga A-s ka suvepealinna esindust.

Teistes tänastes kohtumistes alistas eelnevalt esiliigasse pääsu kindlustanud Kalju duubel 1:0 Kohtla Järve-JK Järve, Tallinna Dünamo võitis koduplatsil 2:0 Elvat ning suure osa kohtumisest vähemuses mänginud Ararat alistas lõpu eel löödud väravatest 2:1 Flora III esinduse.

Mitteametlikud protokollid (EJL-i kodulehelt):

20. oktoobril kell 14.00 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadionil (Spordi 4, Kohtla-Järve)

Kohtla-Järve JK Järve – Nõmme JK Kalju II 0:1 (0:0)
76. Alo Dupikov

Hoiatused: 63. Vjatšeslav Smirnov – 43. Reginato
Mänguolud: +7, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 15
Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Marger Pormann, Kaido Lasberg

Järve: 1-Panfilov (23. 11-Gusev), 27-Apet, 33-Hlobõstin, 8-Kaivoja (81. 5-Bauer), 22-Vigovski, 10-Smirnov, 13-Grauberg, 18-Berdyugin, 30-Aksjonov, 25-Duda (75. 32-Sarajev), 3-Škaleta.
Varus: 5-Bauer, 77-Bedrit, 32-Sarajev, 11-Gusev.

Kalju II: 69-Aland, 13-Karumaa, 9-Kuusk, 14-Pürg, 23-Kaldma, 21-Reginato, 16-Melts, 22-Kai, 2-Kuber, 88-Hadžanovic, 20-Dupikov.
Varus: 18-Lill.

20. oktoobril kell 14.00 Pärnu Kalevi staadionil (Ranna pst 2, Pärnu)
Pärnu Linnameeskond – JK Sillmäe Kalev II 5:2 (3:1)
19. Henri Hanson, 24. ov. Vladislav Trofimov, 27., 72. Kristen Saarts, 73. Rasmus Peetson – 38. Raido Leokin, 59. Gaius Kulbis

Hoiatused: 76. Rasmus Peetson, 84. Kristen Saarts, 90.+3. Toomas Pent – 26. Kirill Novikov, 44. Vladislav Trofimov, 48. Roman Ovtšinnikov, 67. Gaius Kulbis
Mänguolud: +5, vahelduv pilvisus; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Lennart Komp, Kalmer Klettenberg

Pärnu: 1-Vainu, 2-Barinov (90. 4-Sepp), 11-Mäeots (83. 5-Oja), 14-Velikopolje, 20-Vihmoja, 21-Issakov, 7-Lauter, 8-Peetson (90. 16-Lepik), 9-Pent, 10-Saarts (86. 13-Sabiin), 15-Hanson.
Varus: 4-Sepp, 13-Sabiin, 16-Lepik, 5-Oja.

Sillamäe II: 35-Levizi, 2-Cherkasov, 77-Mukhin, 13-Kulbis, 23-Trofimov, 27-Larin, 7-Raido Leokin, 18-Rando Leokin, 22-Novikov, 15-Usami (70. 10-Torinava), 19-Ovtšinnikov (56. 5-Bordikov).
Varus: 53-Kolesnikov, 10-Torinava, 5-Bordikov.

20. oktoobril kell 14.00 Sõle Gümnaasiumi staadionil (Sõle 40, Tallinn)
Tallinna JK Dünamo – FC Elva 2:0 (1:0)
27. Emil Guseinov, 89. Maksim Židkov

Hoiatused: 38. Mihhail Andrejev – 42. Gero Mekk, 82. Kaarel Tinn
Mänguolud: +8, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 54
Peakohtunik: Kert Küttis
Abikohtunikud: Nils Grün, Tiit Kivisild

Dünamo: 1-Grigorenko, 3-Andrejev, 8-Gussev, 6-Polotnjanõi, 13-Gribovski, 10-M. Židkov, 5-Božko, 7-Kuzmin (58. 4-Basharin), 18-Gerassimov, 12-Guseinov (70. 2-Lefanov), 14-D. Židkov.
Varus: 21-Tšistjakov, 2-Lefanov, 15-Skatškov, 4-Basharin, 20-Korobtsov, 11-Kašitški.

Elva: 1-Käkk, 10-Kiho (71. 4-Puusalu), 5-Rando Kuus, 2-Haan, 20-Mekk, 17-J. Kuresoo, 14-Alev (46. 8-Tinn), 11-Altsaar (46. 19-Aasmäe), 3-Thomson, 15-Samoilov, 9-Joandi.
Varus: 4-Puusalu, 8-Tinn, 19-Aasmäe.

20. oktoobril kell 17.00 Sportland Arenal (Asula 4c, Tallinn)
Tallinna FC Ararat TTÜ – Tallinna FC Flora III 2:1 (0:0)
83. pen. Avetis Harutjunjan, 90. Andrei Antonov – 49. Martin Nurmsaar

Hoiatused: 42. Rainer Põld, 44. Hans Joosep Tammerik – 67. Gregor Kreitsberg
Eemaldamine: 36. Egert Tamm
Mänguolud: +5, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 23
Peakohtunik: Veiko Mõtsnik
Abikohtunikud: Sander Saga, Jaanus Mutli

Ararat: 1-Pulkkinen, 8-Tammerik, 21-Tamm, 4-Kostin, 11-Põld, 36-Savotškin, 15-Arutjunjan, 18-Lahmanov, 7-Harutjunjan, 2-Järva, 16-Antonov.
Varus: 9-Kelder, 28-Sinivee, 30-Belozjorov, 14-Ivanov, 19-Tkatšuk, 27-Tukmatšov.

Flora III: 21-Rimmel, 14-Keert, 3-Grauberg, 15-Holst, 6-Hanson, 8-Karpov, 19-Kruusalu (46. 17-Kreitsberg), 9-Wahl, 20-Nurmsaar, 11-Astur, 2-Kuusmaa.
Varus: 12-Tamm, 18-Kahr, 17-Kreitsberg, 7-Eensoo.

Sulge menüü