+372 522 1647 E-mail: info@vaprus.ee

TULE TRENNI!

Pärnu Jalgpalliklubi Vaprus ootab kõiki noori jalgpallihuvilisi treeningutele. Treeningud toimuvad suveperioodil Pärnu Rannastaadioni harjutusväljakul ja talveperioodil Pärnu Ülejõe Põhikoolis ning Mai kooli kustmuruväljakul.

Treenerid:

Noortetöö juht/treener Kalev Pajula

+372 56560920
kalev@vaprus.ee

Kalev omab UEFA A kategooria treenerilitsentsi

Treener Gert Olesk:

+372 5665 3263
gert@vaprus.ee

Gert omab UEFA PRO kategooria treenerilitsentsi

Treener Rain Põldme:

+372 5058 312
rainpoldme@hot.ee

Rain omab UEFA B kategooria treenerilitsentsi

Treener Rivo Rosin: 

+372 5010 753
rivo@vaprus.ee

Rivo omab UEFA B kategooria treenerilitsentsi

Treener Taavi Midenbritt

+372 5552 4204
midenbritt0@gmail.com

Taavi omab UEFA B kategooria treenerilitsentsi

Treener Ander Paabut

+372 5265 944
ander.paabut@gmail.com

Ander omab EJL C kategooria treenerilitsentsi

Treener Artur Ojala

+372 5393 5769

ojalaartur@gmail.com

Artur omab UEFA B kategooria treenerilitsentsi

Treener Greger Könninge

+372 5698 9654
greger.konninge@gmail.com

Greger omab EJL C treenerilitsentsi

 

Väravavahtide treener Ruslan Mironov

+372 5024 095
ruslan.mironov72@gmail.com

Väravavahtide treener Tõnu Meetua

Sulge menüü