Lõppeval nädalal võidutsesid esindus ja U16

You are currently viewing Lõppeval nädalal võidutsesid esindus ja U16

Pärnu JK Vapruse esindusmeeskond alustas oma selleaastast teekonda III liiga Läänetsoonis kodumängus Kärdla LM vastu. Eelmise hooaja selle liiga teise koha saavutanu vastu panid meie noored poisid oma paremuse 2:0 maksma. Väravate autoriteks olid Karl-Louis Laasmäe ja Robyn Hallmere.

Peatreener Taavi Midenbritt: Üldiselt võib rahule jääda, oli korralik vastane, kes mängib natuke jõulisemat mängu. Poisid keskendusid kõige tähtsamale ehk mängule. Vastane üllatas meil kõrge pressinguda, milleks me alguses päris valmis ei olnud, kuid peale 10 minutit saime mängu enda kätte ning enam seda käes ära ei andnud. Domineerisime mängu, lõime palju võimalusi! Mulle meeldib see, et poisid järjest enam suudavad platsil mängida idee ja mõttega.

Karl-Louis Laasmäe: Esimene mäng siis kolmandas liigas ja 2:0 võit. Arvestades seda, et mängisime tugeva vastasega, eelmise aasta kolmanda liiga teise kohaga, siis igati korralik tulemus. Mängu algus oli raske, sest vastastel tekkis paar ohtlikku olukorda, õnneks nad ei realiseerinud ühtki. Aga minu arvates see just ärataski meid üles ja saime vaikselt oma mängu peale suruda, tekkisid head võimalused ja suutsime neist kaks lahendada. Loodan, et see mäng andis tiimile hoogu juurde ja et võidame ka kõik järgmised mängud.

Oma teise kohtumise pidas laupäeval ka meie U16 võistkond, kui meile sõitis külla Tartu JK Tammeka. Meie poiste jaoks algas taas mäng paraja “külma dushiga” kuna mängu 13 minutil jäädi kaotusseisu. Esimese poolaja lõpuks saadi siiski eduseis kätte, kuid tartlased lõid omavärava ja meie poolt skooris Henrik Tali. Teisel poolajal lisas Ronaldo Tiisma kaks ja Rocco Mõtt ühe värava ning vastased olid alistatud 5:2.

U16 poistel on järgmine mäng laupäeval 16. aprillil võõral väljakul Kohtla-Järve JK Järvega, kellel on tabelis võit ja kaotus.