+372 522 1647 E-mail: info@vaprus.ee

Vapruse treenerid 2014

TULE TRENNI!

Pärnu Jalgpalliklubi Vaprus ootab kõiki noori jalgpallihuvilisi treeningutele.

Suveperioodi treeningud: Pärnu Rannastaadioni harjutusväljakul.

Talveperioodi treeningud:

  • Pärnu Ülejõe Põhikoolis
  • Mai kooli kustmuruväljakul.

Treenerid:

Esindusmeeskonna peatreener Marko Lelov:
+372 5626 6052
UEFA PRO treenerilitsents

Noortetöö juht/treener Kalev Pajula:
+372 5656 0920  kalev@vaprus.ee
UEFA A kategooria treenerilitsents
U17 – 2001 vanusegrupp

Treener Gert Olesk:

+372 5688 3224  gert@vaprus.ee
UEFA PRO kategooria treenerilitsents
Vaprus II ja U13 – 2005 vanusegrupp

Treener, Esindusmeeskonna abitreener Taavi Midenbritt 

+372 55524204  midenbritt0@gmail.com
UEFA B kategooria treenerilitsents
U11 – 2007 vanusegrupp

Treener Rain Põldme:

+372 5058 312  rainpoldme@hot.ee
UEFA B kategooria treenerilitsents
U15 – 2003 ja U14 – 2004 vanusegrupid

Treener Rivo Rosin:

+372 5010 753  rivo@vaprus.ee
UEFA B kategooria treenerilitsents
U12 – 2006 vanusegrupid ja U11 – 2007 vanusegrupp

Treener Artur Ojala:

+372 53935769  ojalaartur@gmail.com
UEFA B kategooria treenerilitsents
U9 – 2009 vanusegrupid

Treener Ander Paabut

+372 5265 944  ander.paabut@gmail.com
EJL C kategooria treenerilitsents
U10 – 2008 vanusegrupid

Treener Greger Könninge

EJL C kategooria treenerilitsents
U8 – 2010-2011 vanusegrupid

Treener Margus Põldsaar

EJL C kategooria treenerilitsents
U8 – 2010-2011 vanusegrupp

Treener Maarja Virula

+372 5850 5768 virulamaarja@gmail.com
Naiskonna treener

Väravavahtide treener Tõnu Meetua

Väravavahtide treener ja esindusmeeskonna väravavahtide treener Ruslan Mironov

EJL väravavahtide treenerilitsents

+372 5024095

ruslan.mironov72@gmail.com

Sulge menüü