+372 56 697 722 E-mail: info@vaprus.ee

Vapruse treenerid 2014

TULE TRENNI!

Pärnu Jalgpalliklubi Vaprus ootab kõiki noori jalgpallihuvilisi treeningutele.

Suveperioodi treeningud: Pärnu Rannastaadioni harjutusväljakul.

Talveperioodi treeningud:

  • Pärnu Ülejõe Põhikoolis
  • Mai kooli kustmuruväljakul.

Treenerid:

Esindusmeeskonna peatreenerid:

Kalev Pajula:
+372 5656 0920  kalev@vaprus.ee
UEFA A kategooria treenerilitsents

Taavi Midenbritt 

+372 55524204  midenbritt0@gmail.com
UEFA B kategooria treenerilitsents
U12 – 2007 vanusegrupp

Noortetreenerid:

 

Treener Gert Olesk:

+372 5688 3224  gert@vaprus.ee
UEFA PRO kategooria treenerilitsents
Vaprus U17 ja U16 treeninggrupid

Treener Rivo Rosin:

+372 5010 753  rivo@vaprus.ee
UEFA B kategooria treenerilitsents
U14 – 2006 vanusegrupid ja U13 – 2007 vanusegrupp

Treener Artur Ojala:

+372 53935769  ojalaartur@gmail.com
UEFA B kategooria treenerilitsents
U11 – 2009 vanusegrupid

Treener Ander Paabut

+372 5265 944  ander.paabut@gmail.com
UEFA B kategooria treenerilitsents
U12 – 2008 vanusegrupid

Treener Karl Palatu

+372 56697 722  karl@vaprus.ee
UEFA A kategooria treenerilitsents
U16 vanuseklass

Treener Greger Könninge

EJL C kategooria treenerilitsents
U10 – 2010-2011 vanusegrupid

Treener Margus Põldsaar

EJL C kategooria treenerilitsents
U10 – 2010-2011 vanusegrupp

Treener Maarja Virula

EJL VV ja EJL C treenerilitsents
+372 5850 5769 virulamaarja@gmail.com
Naiskonna ja tüdrukute treener

Treener Jaanika Järve

Tüdrukute abitreener

Väravavahtide treener Tõnu Meetua

Väravavahtide treener ja esindusmeeskonna väravavahtide treener Ruslan Mironov

EJL väravavahtide treenerilitsents
+372 5024095
ruslan.mironov72@gmail.com

Sulge menüü