+372 56 697 722 E-mail: info@vaprus.ee

Esiliigas B jagavad esikohta Pärnu ja Kalju

Esiliigas B jagavad esikohta Pärnu ja Kalju
Esiliiga B XXX vooru laupäevases avamängus alistas TJK Legion oma lähima konkurendi FC Elva 3:1 ja möödus neist ka turniiritabelis.Pühapäeval jäi HÜJK Emmaste 2:3 alla Tallinna FC Flora III-le, Nõmme JK Kalju II võitis 5:1 JK Sillamäe Kalev II. Kohtla-Järve JK Järve kaotas Tallinna FC Ararat TTÜ-le 1:3.Tallinna JK Dünamo tegi 1:1 viigi Pärnu Linnameeskonnaga, kes säilitas küll esikoha, aga Kalju kahel on sama palju punkte ja mäng varus.

Foto: Margus Ivask (FC Elva)

Esiliiga B XXX vooru mängud 28. ja 29. septembril:

28. septembril kell 14:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION – FC ELVA  3:1 (2:1)
*mitteametlik protokoll
Väravad: 17. Rauf-Roman Mikailov, 45. Gleb Artjuhhov, 51. Aleksei Titenok – 44. Marek Naaris
Hoiatused: 5. Dmitri Bereitorov, 64. Gleb Sinitsin, 69. Aleksei Titenok – 68. Veiko Kütt, 79. Deniss Samoilov, 90.+3. Marek Naaris

TJK Legion: 24-M. Artjuhhov, 90-G. Artjuhhov, 10-Mikailov (79. 8-Koltsov), 2-Gornostajev, 5-Titenok, 9-Sinitsin, 19-Dõmov (64. 20-Šalavin), 4-Balahnitšjov, 3-Reintal (84. 13-Sadovoi), 15-Bereitorov (46. 17-Latõnin), 11-Frolov.
Varus: 17-Latõnin, 8-Koltsov, 20-Šalavin, 13-Sadovoi, 7-Ussov.

FC Elva: 1-Käkk, 18-Naaris, 5-Rando Kuus, 6-Kütt, 2-Haan, 17-J. Kuresoo, 10-Kiho, 11-Altsaar (63. 19-Aasmäe), 20-Mekk (41. 14-Frei), 15-Samoilov, 9-Joandi.
Varus: 14-Frei, 19-Aasmäe.

Mänguolud:´+10, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Roman Laidinen, Andres Jahimaa

29. septembril kell 14:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
HÜJK EMMASTE – TALLINNA FC FLORA III  2:3 (2:2)
*mitteametlik protokoll
Väravad: 29. Kristjan Paapsi, 41. pen. Vahur Vahtramäe – 26., 35., 56. Maikel Astur
Hoiatused: 59. Priit Raamat, 72. Vahur Vahtramäe – 70. Martin Nurmsaar, 71. Andreas Holst

Emmaste: 39-Ventsel, 7-Raamat, 32-Luhaorg, 18-Laurimaa (74. 4-Armas), 3-Pärt, 37-Pavelts, 6-Vahtramäe, 23-Lember, 16-Laasberg (57. 13-Kase), 36-Paapsi, 19-Oja.
Varus: 4-Armas, 13-Kase.

FC Flora III: 21-Nurmik, 3-Grauberg, 5-Holst, 4-Sõrmus, 20-Keert, 8-Karpov, 19-Kruusalu (46. 2-Kuusmaa), 18-Nurmsaar (70. 16-Ever), 9-Wahl (90. 6-Eensoo), 10-Vard (90.+2. 17-Pere), 11-Astur (89. 15-Kahr).
Varus: 12-Tamm, 17-Pere, 6-Eensoo, 16-Ever, 15-Kahr, 2-Kuusmaa.

Mänguolud: +8, vahelduv pilvisus; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 6
Peakohtunik: Veiko Mõtsnik
Abikohtunikud: Rauno Tutk, Tiit Kivisild

29. septembril kell 14:05 Hiiu kunstmurustaadion (Pidu tn 11, Tallinn)
NÕMME JK KALJU II – JK SILLAMÄE KALEV II  5:1 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 66., 75., 83. Mihkel Ainsalu, 82., 89. Adis Hadžanovic – 12. Kosuke Usami
Hoiatused: 67. Adis Hadžanovic – 72. Sergei Vihrov, 80. Aleksei Larin, 81. Gajus Kulbis

JK Kalju II: 69-Aland, 14-Pürg, 20-Kuber, 10-Tõkke, 13-Karumaa, 88-Hadžanovic, 16-Melts, 22-Kai (46. 17-Kirss), 8-Ainsalu, 7-Listmann (88. 18-Lill), 15-Jevdokimov.
Varus: 17-Kirss, 18-Lill.

JK Sillamäe Kalev II: 53-Kolesnikov, 22-Novikov, 25-Panov, 2-Cherkasov, 27-Aleksejev (46. 77-Mukhin), 17-Vihrov (82. 18-Kolipov), 23-Kulbis, 19-Ovtšinnikov, 11-Raido Leokin, 7-Rando Leokin (73. 15-Larin), 10-Usami. (56. 13-Bordikov)
Varus: 35-Levizi, 77-Mukhin, 15-Larin, 13-Bordikov, 18-Kolipov.

Mänguolud: +8, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 65
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Artur Telling, Rando Kesküla

29. septembril kell 17:00 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadionil (Spordi 4, Kohtla-Järve)
KOHTLA-JÄRVE JK JÄRVE – TALLINNA FC ARARAT TTÜ  1:3 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 87. Anatoli Beregovski – 66., 80. Andre Järva, 75. Avetis Harutjunjan
Hoiatused: 29. Anatoli Beregovski – 13. Anton Lahmanov, 58., 61. Rainer Põld
Eemaldamine: 61. Rainer Põld

JK Järve: 1-Panfilov, 10-Smirnov, 19-Tomaševski, 60-Pozjabin, 17-Ivanjušin (80. 32-Sarajev), 75-Beregovski, 8-Kaivoja, 18-Berdyugin, 80-Popov, 13-Grauberg (71. 3-Škaleta), 20-Tipukin.
Varus: 77-Bedrit, 32-Sarajev, 3-Škaleta.

FC Ararat: 1-Pulkkinen, 2-Järva, 11-Põld, 7-Harutjunjan, 36-Savotškin, 5-Tammerik, 18-Lahmanov, 9-Kelder, 15-Arutjunjan, 16-Antonov, 27-Tukmatšov.
Varus: –

Mänguolud: +9, vihmane ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 10
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Mait Kröönström

29. septembril kell 17:00 Sõle Gümnaasiumi staadion (Sõle 40, Tallinn)
TALLINNA JK DÜNAMO – PÄRNU LINNAMEESKOND  1:1 (1:1)
*mitteametlik protokoll
Väravad: 26. Maksim Židkov – 45. Henri Hanson
Hoiatused: 64. Kristen Saarts, 80. Joel Vabrit, 90.+2. Envar Lauter

JK Dünamo: 1-Grigorenko, 14-D. Židkov, 23-Andrejev, 8-Gussev, 13-Gribovski, 6-Polotnjanõi, 18-Kuzmin (74. 20-Zolotuhhin), 19-Basharin (89. 21-Tšistjakov), 9-Monakov, 10-M. Židkov, 12-Guseinov (58. 22-Lefanov).
Varus: 20-Zolotuhhin, 21-Tšistjakov, 22-Lefanov, 15-Skatškov.

Pärnu LM: 22-Vabrit, 5-Oja, 14-Velikopolje, 12-Pärnat, 2-Barinov, 21-Issakov, 7-Lauter, 9-Pent, 20-Vihmoja, 10-Saarts, 15-Hanson.
Varus: 1-Vainu, 13-Sabiin, 4-Sepp, 17-Midenbritt, 16-Lepik.

Mänguolud: +7, pilves ilm; muruväljak viletsas seisukorrs.
Pealtvaatajaid: 28
Peakohtunik: Martin Lember
Abikohtunikud: Risto Eelmaa, Andres Kalvik

Liiga tabel 29. septembri seisuga:
1Pärnu Linnameeskond30203791:4463
2Nõmme JK Kalju II29203672:3163
3JK Sillamäe Kalev II30168665:4256
4HÜJK Emmaste301731060:3754
5Tallinna FC Ararat TTÜ301731067:4254
6Tallinna JK Legion301251349:5741
7FC Elva301241449:5540
8Tallinna JK Dünamo29731933:7024
9Tallinna FC Flora III30722131:8823
10Kohtla-Järve JK Järve30242419:7010
Sulge menüü