+372 522 1647 E-mail: info@vaprus.ee

2001 poisid EJL aastalõputurniiri võitjad

2001 poisid EJL aastalõputurniiri võitjad
D1 vanuseklassi turniiri võitis Pärnu JK Vaprus
Laupäeva avasid oma turniiriga D1 vanuseklassi poisid. 16 osalejat olid jagatud nelja alaguppi ja kohamängudele pääsesid iga grupi võitjad.Esimesena pääses nelja parema sekka FC Nõmme United, järgnesid Kohtla-Järve JK Järve, Pärnu JK Vaprus ja Tallinna FC Infonet. Poolfinaalid olid tasavägised, alles penaltiseeria järel pääsesid finaali Vaprus ja Infonet.

Finaalis alistas Pärnu JK Vaprus Tallinna FC Infoneti 2:0. Kolmandaks tuli FC Nõmme United. Turniiri parim mängija ja väravavaht olid võitjameeskonnast, vastavalt Ronald Tiismaa ja Steven Ilves. Parim väravalööja oli Ralf-Stiven Viru FC Nõmme United’ist.

D1-klassi turniir 28. detsembril

Alagrupid
A: 1. FC Nõmme United 9p, Tallinna JK Kotkad 6p, Tallinna FC Flora I 3p, Jõgeva SK Noorus-96 0p
B: 1. Kohtla-Järve JK Järve 5p, Tallinna FC Flora II 5p, Paide Linnameeskond 4p, Viimsi FCF MRJK  1p
C: 1. Pärnu JK Vaprus 7p, Tallinna JK Legion 6p, Tartu JK Tammeka II 4p, Raplamaa JK 0p
D: 1. Tallinna FC Infonet 6p, Tartu JK Tammeka I 5p, JK Tallinna Kalev 4p, FC Elva 1p

Alagrupimängud:
8:00 A FC Nõmme United – Tallinna FC Flora I  2:0
Väravad: Ralf-Stiven Viru (2)
8:15 B Viimsi FCF MRJK – Tallinna FC Flora II  1:2
Väravad: Carlos Ukareda – Oskar Kröönström, Daniel Tuhkanen
8:30 C Tallinna JK Legion – Raplamaa JK  5:2
Väravad: Pavel Dmitrjev, Dmitri Kozlov, Artjom Komlov, Arseni Sanžarovski (2) – Anton Krutogolov (2)
8:45 D JK Tallinna Kalev – Tallinna FC Infonet  1:2
Väravad: Edgar Krõzanovski – Anton Kapustin, Leon Moris
9:00 A Tallinna FC Flora I – Tallinna JK Kotkad  0:3
Väravad: Georg Kurus, Karel Pajumets, Kaur Kaugema
9:15 B Paide Linnameeskond – Kohtla-Järve JK Järve  0:3
Väravad: Mihhail Petrov 2, Danila Tsõgankov
9:30 C Pärnu JK Vaprus – Tallinna JK Legion  3:0
Väravad: Robin Limberg, Ronald Tiismaa, Clen-Raith Uibo
9:45 D FC Elva – Tartu JK Tammeka I  0:0
Väravad: –
10:00 A Tallinna JK Kotkad – FC Nõmme United  0:3
Väravad: Ralf-Stiven Viru, Kristjan Pelt, Andreas Jürgenson
10:15 B Paide Linnameeskond – Viimsi FCF MRJK  2:0
Väravad: Tanel Kari, Artur Ehmann
10:30 C Pärnu JK Vaprus – Tartu JK Tammeka II  0:0
Väravad: –
10:45 D Tartu JK Tammeka I – Tallinna FC Infonet  2:0
Väravad: Mikk Raid, Dominic Laaneots
11:00 A FC Nõmme United – Jõgeva SK Noorus-96  4:1
Väravad: Robi Saarma, Torm Järvelill, Henri Välja, Ralf-Stiven Viru – Raul-Martin Sirkas
11:15 B Tallinna FC Flora II – Kohtla-Järve JK Järve  1:1 
Väravad: Otto Gregor Tagapere – Mihhail Petrov
11:30 C Tartu JK Tammeka II – Raplamaa JK  4:2 
Väravad: Riho Rüütel (2), Artur Avameri, Oliver Lill – Anton Krutogolov, Juss Parek
11:45 D JK Tallinna Kalev – FC Elva  4:2
Väravad: Maksim Gadžalov, Murad Velijev (2), Renee Stamberg – Robin Paring, Kristo Kolesnitšenko
12:00 A Jõgeva SK Noorus-96 – Tallinna FC Flora I  0:2
Väravad: Marten Aun, Mihkel Kurbel
12:15 B Tallinna FC Flora II – Paide Linnameeskond  1:1
Väravad: Karl Altraja – Siim Aer
12:30 C Raplamaa JK – Pärnu JK Vaprus  0:3
Väravad: Henrik Tali, Kert Neeme (2)
12:45 D Tallinna FC Infonet – FC Elva  1:0
Värav: Marek Põrm
13:00 A Jõgeva SK Noorus-96 – Tallinna JK Kotkad  0:1
Värav: Georg Kurus
13:15 B Kohtla-Järve JK Järve – Viimsi FCF MRJK  1:1 
Väravad: Vladimir Gavriljuk – Hans Arbeiter
13:30 C Tallinna JK Legion – Tartu JK Tammeka II  2:1
Väravad: Pavel Dmitrjev, Dmitri Kozlov – Oliver Lill
13:45 D Tartu JK Tammeka I – JK Tallinna Kalev  2:2
Väravad: Rasmus Luha, Risto Tepper – Maksim Gadžalov, Edgar Krõzanovski

Kohamängud:
14:00 A1 FC Nõmme United – C1 Pärnu JK Vaprus  2:2, pen. 3:4
Väravad: Ralf-Stiven Viru (2) – Kaarel Birnbaum, Clen-Raith Uibo
14:15 B1 Kohtla-Järve JK Järve – D1 Tallinna FC Infonet  0:0, pen. 4:5
Väravad: –
14:30 III – IV koha mäng FC Nõmme United – Kohtla-Järve JK Järve  4:0
Väravad: Henry Välja (2), Robi Saarma, Ralf-Stiven Viru
14:45 FINAAL Pärnu JK Vaprus – Tallinna FC Infonet  2:0 
Väravad: Raul Tääker, Robin Limberg

I koht – Pärnu JK Vaprus: 21-Märt Tammearu, 11-Kert Neeme, 5-Alex Kukk, 2-Georg Krahv, 1-Steven Ilves, 25-Henry Piiskop, 4-Kaarel Birnbaum, 7-Clen-Raith Uibo, 10-Robin Limberg, 6-Raul Tääker, 8-Henrik Tali, 77-Ronald Tiismaa, 13/33-Argo Rentnik, 55-Armin-Marlon Mängel, 22-Jan Erik Enok.

II koht – Tallinna FC Infonet: 1-Armands Aparins, 12-Vitali Klimov, 24-Leon Moris, 10-Marek Põrm, 2-Daniel Gasinski, 19-Russlan Kisseljov, 9-Pavel Jevstignejev, 17-Markus Kadel, 55-Nikita Ponkratov, 7-Ilja Beimanov, 11-Anton Kapustin, 20-Artur Rakitin, 40-Maksim Tsapalov, 6-Sander Pabo, 16-Artjom Kovrigin, 30-Oleg Chevchuk.

III koht – FC Nõmme United: 1-Holger Õun, 3-Henri Välja, 11-Joel Kokla, 7-Tõnu-Joonas Riisimäe, 16-Kristjan Pelt, 80-Robi Saarma, 8-Karl Metsküll, 15-Armin Loorits, 9-Hans Albert Allik, 33-Ralf-Stiven Viru, 22-Andreas Jürgenson, 28-Steven Salmistu, 5-Torm Järvelill.

IV koht – Kohtla-Järve JK Järve: 1-Vladislav Januškevitš, 13-Sergei Jevstignejev, 23-Mihhail Petrov, 21-Vladimir Gavriljuk, 11-Maksim Mäekuusk, 10-Mark Haritanovits, 15-Artjom Gussev, 16-Mikhail Khripkov, 14/5-Aleksandr Gerassimtšik, 7-Valeri Bespalov, 2-Deniss Lapko, 4-Ilja Golubnitši, 9-Pavel Marašov, 3-Danila Tsõgankov.

Parim mängija: Roland Tiismaa (Pärnu JK Vaprus)
Parim väravavaht: Steven Ilves (Pärnu JK Vaprus)
Parim väravalööja: Ralf-Stiven Viru (FC Nõmme United) – 7 väravat

Ülejäänud võistkondade koosseisud:

A-alagrupp:

Jõgeva SK Noorus-96: 6 Daniel Aganitš, 16 Aron Fedossovski, 8 Karl Lani, 9 Peeter Luga, 19 Marcus Mardimäe, 11 Kirill Matiitsin, 14 Mattias Säärits, 3 Andreas Ploovits, 10 Märt-Indrek Sirkas, 7 Raul-Martin Sirkas, 5 Kermo Truhtšev, 1 Kenert Karu.

Tallinna JK Kotkad: 1 Siim Salmi, 88 Mattias Jurkovits, 30 Markus Mäekivi, 8 Ralf Mikk, 17 Kaur Kaugema, 31 Rasmus Laumets, 4 Andres Järve, 25 Karel Pajumets, 23 Ragnar Metsala, 11 Herman Õunas, 10 Enrice Lumiste, 12 Georg Kurus, 18 Karl Pukk, 22 Andreas Põldvee, 2 Jan Pirts, 6 Aleksander Jänes, 9 Markus Tammaru, 14 Mati Kiisler.

Tallinna FC Flora I: 1 Kristjan Sarapu, 27 Kaupo Toomväli, 0/33 Nikita Ustritski, 16 Ronald Iodis, 8/18 Rei Sikk, 11 Mihkel Kurbel, 9 Kaspar Teppo, 12 Mathias Palts, 10/20 Hendrik Saliste, 8 Tristan Saupõld, 47 Marten Aun.

B-alagrupp:

Tallinna FC Flora II: 1 Rendor Sakk, 3 Johannes Seenemaa, 8/17 Otto Gregor Tagapere, 23/28 Sven Areng, 7 Oskar Kröönström, 23 Daniel Tuhkanen, 14 Karl Altraja, 15 Aleksander Ojari, 0/10 Igor Ustritski, 20 Mattias Männilaan, Heiti Heli.

Paide Linnameeskond: 24 Rasmus Raidvere, 16 Radmar Arula, 4 Steven Pleesi, 5 Ramol Jervson, 15 Kert Kendaru, 8 Rait Õlge, 10 Ramon Väli, 14 Kevin Kärp, 13 Marten Lehtsaar, 11 Karl-Johannes Allmere, 7 Siim Aer, 17 Hans Artur Ehman, 20 Rasmus Kallas, 9 Tanel Kari.

Viimsi FCF MRJK: 12 Ian Silm, 8 Hans Herman, 20 Mattias Tuik, 22 Renar Roolaht, 17 Rocco Riigov, 9 Hans Arbeiter, 2 Mark Tambik, 24 Carlos Ukareda, 5 Marten Meumers, Joosep Lember.

C-alagrupp:

Tallinna JK Legion: 10 Deivid Andreas, 15 Leonid Arhipov, 17 Pavel Dmitrjev, 11 Juri Fomin, 22 Aleksei Kossinski, 5 Artjom Komlov, 4 Arseni Sanžarovski, 99 Dmitri Kozlov, 3 Aleksandr Truss, 2 Valeriy Trušin, 8 Artur Saag.

Raplamaa JK: 97 Juss Parek, 8 Märten Männiste, 7 Mikk Märk, 10 Anton Krutogolov, 1 Mihkel Rääk, 77 Tarvi Tüvist, 11 Erich-Raimond Stepanjuga, 44 Sten Kennert Maalinn, 2 Hendrik Akkatus, 12 Erlend Pettai, 4 Jürgen Andessalu.

Tartu JK Tammeka II: 13 Artur Kreegipuu, 61 Artur Avameri, 12 Andreas Käärik, 3 Riho Rüütel, 17 Marcus Lampe, 14 Vasily Chilaya, 21 Jass Reeman, 10 Oliver Lill.

D-alagrupp:

Tartu JK Tammeka I: 23-Patrick Genro Veelma, Dominic Laaneots, 19 Ra-smus Luha, 11-Mikk Raid, 2-Karl Albert Türn, 77-Carl Kaiser Kiidjärv, 5-Jaan Tobias Salu, 9-Risto Tepper, 8-Oskar Põldmaa.

JK Tallinna Kalev: 10 Edgar Krõzanovski, 7 Gregor Berezovski, 15/3 Freddy Turulinn, 17 Mikk Kruusalu, 4 Joonas Koff, 9 Jarmo Pajula, 18 Murad Velijev, 99 Maksim Gadžalov, 8 Karmo Jürgenson, 22 Tim Aadam Laats, 14 Renee Stamberg, 1 Raider Stiven.

FC Elva: 1 Karl Kruus, 7 Karl Tammeorg, 14 Robin Paring, 31 Karl Peri, 8 Kristo Kolesnitšenko, 22 Oliver Kiho, 41 Henri Härm, 18 Hendrik Aaliste, 16 Naatan Siimeon Tamm, 30 Raido Hurt.

Close Menu
Sulge paneel